Alte știri din fotbal
Se întoarce Pintilii la FCSB? » Mesaj care să ajungă la urechile lui Gigi Becali: „Mi-aș dori să am eu hățurile”
0
Astăzi au loc alegerile la FRF! Răzvan Burleanu, în linie dreaptă spre al patrulea mandat
0
Gigi Becali s-a răzgândit și aruncă „bomba”: „Am decis. Se duce Mihai”
4
Negociază transferul lui Constantin Budescu: „Am vorbit mult”
0
Știri din fotbal internațional
Bătut și la retur de Real Madrid, Pep Guardiola și-a decis viitorul la cârma lui Manchester City
0
Maroc nu se poate încă bucura! Senegal merge la TAS, după decizia care a zdruncinat fotbalul african
0
A întors „ucigașul de giganți” și spune cum a fost posibilă minunea pe care Cristi Chivu nu a reușit-o
0
Știm primele sfertfinaliste din Liga Campionilor! PSG a dat de pământ cu Chelsea, răsturnare incredibilă în Sporting - Bodo/Glimt
15
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
8
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Şeful contraterorismului din SUA demisionează și îl acuză pe Trump că ...
Libertatea
„E un oraș maghiar”. Mesajele electorale ale lui Viktor Orban provoacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Reabilitarea mareșalului Ion Antonescu, pe masa judecătorilor în 2026. ...
Libertatea
Esti incapabil sa faci diferenta si sa judeci corect. Esti plin de ura iar capul tau e sec. Daca in regulament scria ca premierea se pedepseste cu depunctarea intre 6 si 9 puncte, in ce baza retrogradezi Steaua ? Doar asa ca vrei tu ? Doar asa ca au retrogradat altii care au dat tepe, unii care luau bani de la primarie si altii care nu si-au platit datoriile ?
zi pe romaneste ce parere ai daca jiji becali respectiv teia sponte primesc o condamnare in acest dosar? hai sa vedem daca ai caracter sau nu
e culmea nesimtirii deja,poli timisoara a putut fi "terminata" la fel si craiova,rapidul a putut fi retogradat pentru bani...numai astia nu pot fi ma :))))))) se sfarseste planeta daca is judecati si astia cu aceasi moneda,doamne fereste trebuie trebuie sa fentam toate legile posibile numai sa nu retrogradeze baietasii astia ca altfel nu mai intra banii la baietii de la lpf in buzunare si doamne fereste nu am vrea asta
justitia sa-si faca treaba curat si nepartinitor.daca cineva a gresit sa plateasca ca ne-am saturat fratilor de astia care fac averi din inselatori si furat.
Exista 2 formatiuni importante de oameni. Cei care vor corectitudine si cei care vor doar sa o vada pe Steaua retrogradata fara a-i interesa de fapt etica. Daca Steaua va fi retrogradata dovedindu-se ca ciobanul a facut magarii de-a lungul perioadei de sedere in fotoliul din Ghencea va fi o retrogradare corecta acceptata de toata lumea. Problema este alta, ca multi vor Steaua desfiintata doar ca urasc ei Steaua nu ca ar fi corecta decizia. Astia sunt cei care sustin echipe care la randul lor au furat si blatuit dar fac pe moralistii. Astia sunt periculosi. Reprezinta alt produs al societatii zilelor noastre.
Azi Paskani a decis ca echipa de postaci Alpin & sa fie rapidisti ! :))))))))))))))))
Ti-a spus cel de sub tine ca esti un prost care se uita toata ziua in gura altor prosti la fel ca tine si tot nu pricepi :))))))))))))))))))) Cine obliga diliule sa citesti si stai aici toata ziua si sa postezi de sute si sute de ori acceasi placa uzata ?
Salut Adrian! Uite o discutie care ma unge la suflet, bruiaje putine si oamenii isi spun direct sau mai voalat păsurile. Ceea ce-ti doresti tu este un ideal tare greu de pus in practica. Cine a investit pana acum cu adevarat in fotbal? Cine sunt potentialii noi investitori si cum si-au facut ei averile? Se pot ei dezbara de vechile obiceiuri? Poate un parteneriat public-privat ca si in Franta ne-ar scoate din mocirla, dar tara este saraca. Autoritatile publice centrale si locale nu-si permit sa finanteze infrastructura sportiva si sportul de masa. Iar o listare la bursa a cluburilor ar fi o utopie, cati ar subscrie la o oferta publica si cu ce sume? Asa ca deocamdata visam:)
Sa fie retrogradata Steaua si o sa fiti retrogradati si voi O sa deveniti someri de drept ,caci nimeni nu o sa se mai uite le fotbalul vostru de rahat NIMENI 50000 tot anul in total FALIMENT CURAT
Nu imi garanteaza cineva asta deoarece nu este sigura schimbarea in bine, asta am omis sa spun. Insa de ce sa nu se incerce? Bine, acest lucru poate fi realizat in colaborare cu autoritati care sa-si faca treaba, cu FRF si LPF fara hotii din conducere si cu o presa formata din profesionisti. Da, stiu, este aproape o utopie, dar la fel era considerata si condamnarea ciobanului nu demult.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.