Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Aseara la o emisiune ,Sumudica facea pariu cu moderatorul si invitatii acestuia, ca Boldrin nu se va prezenta astazi la reunirea echipei FCB.
Sentinta ICCJ di 2015 este definitiva si irevocabila, pamares sigla, nume, marca Steaua apartin CSA. Sentinta CAB decembrie 2016 este definitiva si executorie. FCSB are interzis de a folosi numele Steaua.
Exista, dar se pare ca nimeni nu stie care e cea adevarata...sa asteptam justitia, apoi putem sa sarim gardul, nu fi repezit ca un copil care sare in limba dupa bomboane...o sa credem ca tu chiar esti copil!
BUNA ZIUA CARE STEAUA NESIMTITILOR NU MAI EXISTA STEAUA NU MAI FITI ASA DE JOSNICI DOMNILOR ZIARISTI STEAUA NU EXISTAAAAAAAAAAAAAAA
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tuturor ni se pare ca Lacatus e usor dispersat si ca are nevoie urgenta de o "reunire".
E bine castiga Jiji de la Boldrin 1000 de coco pentru fiecare zi de intarziere.
CINE s-a reunit ???!!!! Steaua lui Lăcătuș ? Nu cred ! Poate ... FC sport becali ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.