Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipe probabile + cote
0
Revenire de senzație » Cel mai scump transfer din istoria unui club brazilian
0
Darius Olaru, întrebat direct dacă se vede jucând în play-out: „M-am simțit ca acum 5 ani”
0
Decizie FINALĂ luată de Elias Charalambous, înainte de FCSB - Fenerbahce: „Papagalii încep să sară din nou”
2
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință Iranul: „Următorul atac va fi mult mai grav! Nu ...
Libertatea
Si fundas si mijlocas dreapta, d'abia peste o luna revine Chipciu. Da ... pentru echipa de tineret care urmeaza/urma sa joace in Uefa Youth League nu se face niciun transfer, nimic?
2 dintre Celeban, Varela si Benes plus un atacant (de preferat Marica, daca nu Dembele; Batin in cel mai rau caz) si asta e tot, avem echipa buna.
sa aduca romani; sa nu bage mai mult de 3-4 straini in prima echipa. m-am saturat de echipe de straini ( cfr, petrolul etc.. ).
batin si celeban sunt 2 jucatori f buni, poate si wesley desi e cam batran pentru nivelul champions league!
Și pe postul ăla dureros de fundaș dreapta pe cine aduce ? Chiar așa memorie scurtă au unii ?
cei doi "pensionari" sunt peste toti atacantii din Liga 1, iar cu o linie de mijloc puternica ( stanciu, cristea, chipciu) pot face fata lejer in CL. Wesley se demarca foarte bine din linia a doua si sa nu uitam ce a jucat Kapetanos la Steaua. parerea mea este ca aducerea celor doi ar intari foarte mult Steaua. sa nu uitam media de varsta a celor de la AC Milan cand defilau prin CL. jucatorii tineri pot progresa doar daca au de la cine invata.
pai tu ce credeai venituri 30 milioane de euro cheltuieri aproape zero si sa vezi preturi la bilete in grupe
simplu. atunci era nevoie sa-si faca o echipa care sa se califice in UCL "anul viitor", dupa ce ia mai intai titlul. Acum au nevoie urgenta de jucatori maturi si puternici pt a face fata in grupele CL si - cu putin noroc - sa incerce o iesire in primavara, macar in EL. nu mai e timp de experimente si incercari - si asa timpul pt a-i integra pe nou-veniti e destul de scurt. acum, nu stiu daca astia sunt cele mai bune alegeri dar...o sa vedem
Cine mm???...a adus vreo data un atacant adevarat????....nici variantele astea de atacant nu sunt stralucite deloc...decat batin mai bine mergem pe mana lui costea, kapetanos e pe duca...trebuia mizat pe Keseru si pe Alibec...dar cine s-o faca?
eu nu inteleg totusi de ce nu merg in continuare pe politica de pana acum,care a dat si roade.....tineri romani de viitor....decat Celeban,Varela,decece ala....:D....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.