Alte știri din fotbal
Răzvan Raț, mesaj la stingerea lui Mircea Lucescu: „Omul care m-a ajutat sa devin ceea ce sunt azi”
0
„Este unic” » Dinastia Șahtior și una dintre cele mai mari moșteniri lăsate de Mircea Lucescu: Cupa UEFA
0
Scrisoarea de suflet a rivalului Fatih Terim pentru Mircea Lucescu: „Oriunde ai fi, nu îți vei lua niciodată ochii de la fotbal”
0
Cutremurul din 1977 a contribuit la venirea lui Mircea Lucescu la Corvinul Hunedoara » A fost arhitectul „echipei de sub furnale” și a lansat jucători uriași
0
Știri din fotbal internațional
Serie A, mesaj în limba română după decesul lui Mircea Lucescu: „Suntem alături de familia îndurerată”
0
Revoltă pe Anfield! Fanii lui Liverpool amenință cu proteste după scumpirea biletelor: „Dacă vocile suporterilor nu sunt ascultate, ne vom face simțită prezența”
0
Elias Charalambous, dorit de una dintre cele mai bune echipe din Grecia
1
Criza de nervi a lui Kylian Mbappe! » Pe cine s-a supărat și cum a reacționat după fluierul final
2
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
3
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Un sezon salvat in ultimul moment.Intreb dinamovistii **cine se afla mai sus decat ei in campionat?**I-am ...uit din nou si in cupa .STEAUA e numai una .
cand iese la pensie. :))
Maicon pleaca .
pai n-auzi ma ca pleaca bila si onaofras .. iti trebuie cel putin 3 classe peste astia ca sa joci .. si nici nu e mult 3 classe :))
tatarusanu dananae gardos geraldo lato prepelita radut dorinel p brandan moraes dodel sau tata dana gardos geraldo lato prepe brandan radut nicolita moraes dodel chiar tata dana gardos geraldo brandan prepe dorinel p radut dodel moraes dica
Mi se pare mie, sau se aude un ham-ham dintr-un colt al curtii ? :)) Vezi ca suntem pe 6, nu pe 7, si vezi ca la ora 18.45 o sa fim pe 5, si voi pe 6 :)) Si vezi ca va luam si Cupa anul asta, cat despre cele 3 prezente ale Stelei in CHAMPIONS LEAGUE, 4 Primaveri Europene, 1 finala Cupa Uefa , etc, am cateva cuvinte de spanzuratoare pentru tine ( am si melodie daca vrei ) : " LIGA CAMPIONILOR INTERZISA C _ _ _ _ _ _ R !! " Indiciu : face ham-ham si sunt sosi din Europa in fiecare an de echipe gen Neica Nimeni :))
Din toti jucatorii pe care-i are Steaua acum Dica e cel mai bun.E unul din putinii jucatori care au fata de STEAUA.Mai sunt Gardos,Tatarusanu,Dodel,Geraldo si cam atat.Dica ar trebui sa fie capitanul echipei ,de la el au ailalti ce invata, el trage echipa dupa el,ii mobilizeaza ,e un adevarat lider dar drept dovada Gigi cand il tine cand il da afara.Mesaj pentru BECALI: eu nu te-am contestat pana acuma dar daca il dai pe Dica afara mai bine ai pleca tu
mmmmmmmmmmuuuuuuuiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeee nicolita, marsh javraaaaaaaaaa
muiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nicolita
Sper sa nu plece Maicon. E cu 2 clase peste Onofras si Bilasco la un loc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.