Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Anglia, victorie la scor înainte de Mondial » Meciul a fost întârziat din cauza furtunii
0
Thomas Tuchel, pus la zid de două legende: „A făcut trei-patru alegeri greșite”
0
Neobișnuit! Președintele Trump nu-și va încuraja naționala la debutul cu Paraguay
0
Laurențiu Reghecampf a semnat, după ce a câștigat două titluri în același sezon
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
Simbolurile nu se descoperă, se creează, creștinul Jiji nu are nimic de-a face cu hindușii, doar într-un joc de cuvinte care-mi vine în acum: e la fel de hin cum e de hai-hui! :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Măi, tu l-ai citit pe Eliade! Bag mâna în foc! :))
ce bine iti sta tie ca dinamovist cu doi caini de acelasi sex in dreapta...va descrie perfect pe voi cat si orientarile voastre sexuale :)))
Ati castigat si voi un meci si ala cu noroc chior in aproape 5 ani si ati prins deja glas...sa vedem dupa urmatoarea partida daca o sa fiti la fel de tari in clanta.
*** ,,astericsul'' acesta este unul dintre primele simboluri crestine descoperite iar in in filozovia Shamkhaya inseamna: Ce înseamnă cele 8 colţuri în filosofia Samkhaya: - pămînt - apă - aer - foc - eter - spirit - inteligenţă - ego (eu)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu mi-au ieșit la numărătoare, mai număr o dată.:)) Da, sunt opt colțuri și șaișpe muchii. :))
hemoragia ! indiferent cat va dati de rotunzi va face gheorghe cand si cum vrea el . aici se vede nivelul vostru ridicat de inteligenta. a venit fanul lui piti talent antrenor si deja se umfla lucerna in voi
De ce *** ii spuneti fcsbului Steaua***? ***l ala de tolontan se da mare aparator al dreptatii, dar voi sunteti *** fcsb nu e Steaua!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt 8 , numar par , ca la morti ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.