Alte știri din fotbal
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
0
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Dau niște bani care nu s-au mai dat până acum în România”
0
„Nu e transferul vieții mele” » Noul jucător de la FCSB nici nu a ajuns bine și e deja cu gândul la plecare: „Pot atrage atenția altor cluburi”
0
Știri din fotbal internațional
De ce patru echipe naționale de la Campionatul Mondial nu folosesc culorile drapelelor respective
0
Soția lui Raphinha dezvăluie detalii despre apelul sfâșietor după accidentarea de la Cupa Mondială: „Plângeam amândoi”
0
Superstar social media, idee năstrușnică: a umplut o mașină cu abțibilduri Panini! Cât l-a costat și cât a durat colantarea
0
Argentina - Austria » Cele mai importante informații de la reporterii GSP din Dallas
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Iar tu nu pari a fi ardelean! Familia ta a venit cu "trenul foamei" in 1945 cumva?!
Oricum nu-l da Braga.
Esti un raci care se crede occidental.AI MARI TULBURARI DE PERSONALITATE,SI TE CONSIDERI IN MOD ERONAT DESTEPT.(In cateva cuvinte te crezi cu multiple perechi de testicule)!Sunt ardelean dar detest genul asta curvesc de oameni pe care il reprezinti!
Ne trajem din vaginele mamicilor noastre ardelene destept ca si tine...!?
Ca sa sti si tu , ca vad ca esti cretin dar asta e ca voi din zona aia asa sunteti nascuti si asa o sa muriti , nu suntem toti lafel , istoria care se invata la scoala este una falsa , "desteptule" , tu esti un cuman si nu ai cum sa intelegi asta si credema ca fara Banat si Transilvania , tara asta era ca o tara din centrul Africi precum Congo! PS: Se vede ca nu ai nimic in cap si daca sti sa citesti atunci cauta sa vezi ce inseamna cuman , daca ai curajul si nu ti-e rusine de ceea ce esti!
Ce sa-ti spun, imi place reactia ta. Ma apuca rasul. Cum sa fiu altfel decat obiectiv? Mama e din Cluj, tata era bucurestean. M-am nascut la Bucuresti, dar am crescut la Cluj, in Gruia. Acum insa, afirm cu toata sinceritatea; Bucurestiul s-a schimbat enorm de mult. Mai mult, cladirile vechi, renovate, ma incanta, iar ce este nou, in general place ochiului. Mie imi place, e superb. Ma bucur sa constat asta si apreciez ca acest primar a realizat foarte multe. Polemica ar putea fi cordiala, daca ar fi purtata de oameni care sa cunoasca limba romana, asa cum spuneai.
de unde stii tu cum arata Bucurestiul inainte de 89?.....ca dupa cum debitezi, in perioada aia nu erai nici macar in biletele parintilor....
pana ma documentez eu....nu ar fi bine sa mergi putin la scoala? nu cadreaza statutul de istoric cu eticheta de agramat daca nu stii despre ce vorbesc, iti dau un indiciu...vezi ca e o piesa noua care circula pe youtube si ti se potriveste:"MA-TA are CRATIMA"...... e plina tara de cretini.....
Sa sti ca eu am fost in bucurestiul tau si arata URAT , arata ca un oras COMUNIST , dupa 23 de ani de la revolutie, ba mai rau decat inainte de 1989. Asta e ADEVARUL! Fara Ceausescu bucurestiul nu ar fi avut nici azi metrou si era vai de capul ei ! Mai citeste si tu ISTORIA ADEVARATA , cea de Neagu Djuvara si o sa vezi de unde va trageti voi din oltenia , muntenia , moldova si mai ales cei din bucuresti si de unde ne tragem noi cei din Banat si Transilvania ! PS: Documenteazate si vei vedea adevarul !
Asa-i , ai DREPTATE , un adevarat om din Transilvania care stie istorie si stie care e adevarul , bravo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.