Comentarii (41)
 •  11 Mai 2010, 08:02

LIPIPI IAR AI FACUT PIPI. NU AI FOST IN STARE SA MENTII UN REZULTAT O REPRIZA. ESTI ZORO CA ANTRENOR.N-AI SPIRIT DE INVINGATOR SI DE ACEEA NU POTI TRANSMITE NICI JUCATORILOR.TU N-AI NICI O VINA CA ASA TE-AI NASCUT.TU AI FI BUN CA: CIOBAN,POPA... ETC.

•  11 Mai 2010, 07:57
Postat de pe 11 Mai 2010, 07:35

Sondaj: A fost blat la Universitatea Craiova- CFR CLuj? gasiti sondajul aici : ianculescul.com/2010/05/sondaj-a-fost-blat-la-universitatea-craiova-cfr-cluj/

Ma pot pisha pe sondajele voastre si pe fituica voastra

•  11 Mai 2010, 07:43

Vaslui a castigat pe merit, tot asta pot spune si despre CFR ! STEAUA e in ceata , craiova retrogradeaza . CFR CAMPIOANA !!!!

•  11 Mai 2010, 07:35

•  11 Mai 2010, 06:44

Daca nici la Vaslui, unde Steaua fura anii trecuti ca-n Codrul Cosminului, nu mai poate fura aceasta ciudatenie a sportului numita FC Valiza...... Se duce planeta de rapa!! Steaua nu mai stie nici sa fure!!! Curat papagali...

•  11 Mai 2010, 05:41

CEA MAI PENIBILA ECHIPA DE CIND ESTE CLUBUL STEAUA,ADEVARAT NISTE PAPAGALI IN FRUNTE CU CIOBANUL ANALFABET!

•  11 Mai 2010, 05:31

pt a cata oara e vasluiul ajutata de arbitri?a fost ofsaid la golul egalizator....

•  11 Mai 2010, 02:25

S-a discutat mult pe marginea meciului Craiova-CFR 2-3 (2-0 la pauza)cum ca ar fi fost blat -unii chiar stelisti ce sperau intr-un esec al clujenilor. Pe aceia ii intreb:Nu cumva si asta FC Vaslui-Steaua 2-1 (0-1 la pauza)a fost blat??? Voi aveti mandrie mare! Intai invatati si voi fotbal s-apoi veti castiga si meciuri. PS: Intre timp am aflat ca cele doua meciuri au fost blat cu adevarat. Vrea Gigi sa-si cumpere o noua turma si avea nevoie de banii de la FC Vaslui. Sic!

•  11 Mai 2010, 02:17

lasa-te ba de scris .......corect e sezonul asta steaua slaba dar papagali sunt aia din neamul tau si cronica facuta e oo brambureala pai steaua asa slaba cum e la 1-0 putea sa faca 2-0 si se incheia meciul sau 2-1 cu emeghara in plus golul egalizator a fost din ofssaid , vasluiul a jucat la acelasi nivel ca steaua .....iar faza cu LIGA e o gluma proasta pai nici nu o sa vada astia locul 2 si chiar de l-ar prinde ar fi spulberati in play-off

•  11 Mai 2010, 02:06