Alte știri din fotbal
Lui Daniel Pancu i s-a făcut rău după Farul - CFR Cluj: „Aceste lucruri i-au afectat starea de sănătate”
0
Adrian Porumboiu, poziție fermă despre fazele controversate din Farul - CFR Cluj: „Nu există dubiu”
0
Gică Popescu „a luat foc” și amenință cu o măsură extremă: „Vom scoate echipa de pe teren. Mă gândesc la alte măgării”
0
Ioan Varga, prima reacție după calificarea CFR-ului în play-off: „Pancu e un ca leu! Sunt extrem de mândru de el și jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Dennis Man, un nou gol în campionatul Olandei
0
Inter - Genoa, asalt către titlu în Serie A » Cristi Chivu are prima șansă împotriva echipei lui Dan Șucu
0
Show total în Borussia Dortmund - Bayern Munchen » Cinci goluri într-un meci de poveste
0
Lamine Yamal, după primul hat-trick al carierei: „Am regăsit bucuria de a juca”
0
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
„Fiecare pilot avea un nume”. Culisele atacului israeliano-american asupra ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Breaking News: Ayatollahul Khamenei este mort. „Semnele sunt tot mai ...
Libertatea
I-ați năucit pe toți la Chiajna, în cupă... :-)))))))
imi place marele antrenor jiji ! :))
Inca o timpenie marca Becali! Rusescu este cel mai bun, la ora actuala, din atacul Stelei. Dar trebuie sa intervina "marele specialist" si sa imparta din "stiinta" lui. Mai ramine sa il aduca pe Maradona in locul lui Reghe!!
...şi uite'aşa uşor, uşor situaţia la Steaua se va strica din nou..drăcuşorul îşi bagă subtil coada..
Tatu ar fi bun doar mijlocaș, cărător de apă, nicidecum atacant !
Cu Rusescu nici nu are rost sa il mai compar, ca e chiar ridicol. Trebuie sa fii redus mintal sa afirmi ca Tatu e peste Raul, cel care are 27 de goluri si 10 pase de gol in vreo 60 de meciuri jucate pt Steaua..
Ce pase de gol visezi? Juma de buletin ala (care se mai si apropie de pensie, pe deasupra) a dat fix 6 pase, din care 3 au fost in acelasi meci. Pana in luna aprilie avea senzationalele cifre de 2 goluri si 0 pase de gol. Per total a jucat 38 de meciuri, a dat 5 goluri si 7 pase, dar a fost mai laudat decat Van Persie. Rocha are acum 9 goluri si 1 pasa in 15 meciuri, da' e criticat non-stop. Sa vina iar rahatelul ala de Tatu, sa mai vedem niste ratari meseriase din 1 m, ca altfel ne plictisim in campionatul asta deja castigat..
eu am mare incredere in Tatu, dar la ora actuala nu este mai bun decat Rusescu.
tatu este mult peste rusescu ...daca nu a adat goluri nu inseamna ca e slab, mai studiati si voi cine a fost in multe meciuri omul meciului, pase de gol, recuperari, driblinguri...pai ce echipa avea tatu langa el si ce echipa este acum ?
Ori esti prost, ori esti prost.Asta e valabil si pentru "pamantul (de flori) albastru".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.