Alte știri din fotbal
Uriașul de 1,96 metri, prezentat în Superligă
0
Dinamo se întoarce pe „Arcul de Triumf” » Motivul deciziei
1
Ce a transferat Dinamo: noul stoper al „câinilor” este „monstru” în duelurile aeriene
0
„Pleacă Charalambous?” » Gigi Becali spune ce ar face, dacă s-ar trezi cu demisia în față: „Așa și cu Olăroiu”
0
Știri din fotbal internațional
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Italienii scriu: „Miercuri, Cristi Chivu va ține cu Bayern Munchen!”
0
Chelsea vrea să transfere un jucător trecut pe linie moartă de Juventus și Nottingham » Detaliile mutării
0
Atac frontal la Hansi Flick » „Dacă nu câștigă Liga Campionilor ar trebui demis”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
As vrea sa ia steaua 8 etape fara spectatori. Cu ocazia asta am face mult mai multe puncte acasa si infectii de mitici care merg la meciuri sa injure nu si-ar mai face de cap.
Un COMUNIST de care noi romani nu o sa scapam de Mitica Dragomir un caracter bonlav ce a inbonlavit fotbalul romanesc.MITICA LA PUSCARIE!!
tu cand aruncai cu bulgari in fete erai un idiot. de atunci nu s-a schimbat nimic iar, mai mult ca sigur, 24 e coeficientul tau de inteligenta.
Nu pot sa cred asa ceva.Pai noi cand aruncam cu bulgari de zapada la scoala in fete, trebuia sa fim exmatriculati o zi,doua sau o saptamana nu?Fetita Multescu paracioasa s-a dus frumos la doamna arbitru si i-a sifont pe spectatori.Dar mai rau este faptul ca se i-au masuri in acest sens.De rasul curcilor nu alta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.