Alte știri din fotbal
Primele reacții după tragerea la sorți a grupelor pentru Campionatul Mondial 2026 » România ar nimeri o grupă accesibilă dacă trece de baraj
0
Oficial! Alexandru Chipciu a semnat » Anunțul oficial al clubului
0
Oțelul Galați - Unirea Slobozia deschide etapa 19 din Superligă
0
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Știri din fotbal internațional
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
0
Acestea sunt grupele de la Campionatul Mondial din 2026 » România ar juca într-o grupă UȘOARĂ dacă s-ar califica
33
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
3
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
1
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
da ,ai dreptate ,si costner este al lui ,l-am vazut de cateva zile ,chiar vroiam sa zic ... de cand a pierdut Cefureul si-au facut alte conturi ,le este rusine ,ce nu inteleg eu este de ce isi baga stema altor echipe ? ei cred ca atrag asupra noastra dinamovisti si rapidisti ,ce blegi ! oameni fara viata sociala ,nu au alta treaba ...sunt pielea de pe CUC! preputieni !
Ahahahahaha, așa este, poate să schimbe 100 de nick-uri, prostia lui rămâne. Lali, prost mai ești bă ! :))))))
tzzusti. valyomanid. tandd. o picatura de dinamovisti intr'un ocean de Stelisti.;)))
Tot el este si costner. Eu nu reusesc sa inteleg asta. Ori e nebun ori e platit. Altfel nu-mi explic.... Sunt ani de zile si el are aceleasi comentarii. Nick-urile le schimba, comentariile sunt la fel, aceleasi idei fixe si putine. Zeci de nick-uri, doar eu stiu de vreo 5: cunoscatorul, the_cezar, bluearth, alpha.dog, costner si cred ca tot el era si cu denethor inainte. Atunci era rapidisto-muresan daca imi aduc aminte bine. Acum pe bune, poti sa gasesti o explicatie logica la un asa specimen ? In tot timpul asta el doar despre Steaua a comentat. El si celalalt nebun alpin. Si ala tot asa cu nick-uri gen "gyurika". Avea adrese de mail al_pin50 si al_pin pe yahoo.
Care dinamovist de aici este din Braila, nu-i retin numele?
phai da bineinteles! Braila a fost intotdeauna un fief ros-albastru! asta ca sa moara toti contzaranii mei de ciuda. he he he! hi hi hi! ha ha ha! hu hu hu! o iubire ros-albastra! forza Steaua!
pai el este !
1.000.000 de fani , cam cati au fost si cu chelsea !
Eu consider ca este foarte frumos gestul, nu inteleg de ce sare lumea in sus!
Se ceartă cu Machiaveli acum pe altă pagină, să te uiți la el, are aceleași replici .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.