Alte știri din fotbal
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid!”
0
Basarab Panduru a văzut decizia FRF și „a explodat” în direct: „Să ne batem joc?!”
0
Urmărește Rapid „hattrick-ul” la transferuri? » Părțile implicate neagă vehement mutarea
0
Meciul cu FC Botoșani a fost decisiv » Gigi Becali a hotărât: îl pune pe liber de la FCSB!
0
Știri din fotbal internațional
Pista Radu Drăgușin revine puternic în atenție la vară: „Oportunitatea e oferită de prețul fixat de Tottenham!”
0
Gaziantep - Alanyaspor » Duel românesc în etapa #28 din Turcia
0
PSV - Utrecht » Dennis Man are a doua „minge de titlu” în Olanda
0
Inter a răspuns primei oferte a Barcelonei + Înlocuitorul ochit de Chivu: „L-a apreciat mereu”
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
10
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
CF Braila, e deja pe primul loc . A castigat cu 1-0 acasa. Mult succes in continuare si Stelei. Va fi un meci frumos, cel mau bun cadou pentru braileni.
Alpin nu e prost, o face pe bani. Celalalt, Moflea o face din convingere. Dintre cei 2 singurul castigat e Labin.
Braila ne s,,,uge p,ula .
mai este si tatu...sau o sa fie convocat?!?! :)
Alpin si Gabor Lali Cezar nici ei nu mai stiu cate conturi detin pe forum . Orice diagnostic ar avea , astia traiesc doar pe GSP pe banii Keliosului din Gruia . Doar Moflea o face din convingere, saracul crede ca Providenta l-a ales sa apere prestigiul lui Dinamo Rusinea Romaniei pe forum . Ce sa ceri de la copilul unuia care a lucrat in Directia a Va? Aici il gasesti si pe Moflea Senior : ://ro.scribd.com/doc/282160/Lista-securistilor-19491989 si pe inca multi alti postaci frustrati ai lui Dinamo .
gest frumos, dar ce fotbalisti iti mai raman ca sa joci? portari o sa ai. fundasi iti raman szukala, bratu, parvulescu, rapa si georgievski (probabil nu vor fi convocati). la mijloc ramai cu unul dintre popa, chipciu, tanase, plus filip si prepelita. in atac iti mai ramane iancu, m costea, rocha - plus cei care n'au evoluat mai deloc: lupu, puskas, rosu, nastasie. sincer, de abia strangi de un prim 11, cu atat mai putin si de 12 rezerve.
I-am făcut Steliști pe toți ! :)
Bai esti nebun, trei persoane!? Ma mira ca nu exista dinamovisti din Bacau pe aici! Bacaul era plin de "caini" pe vremuri! Cred ca i-a linistit Imperator! :))
Păi da, el e Denethor, acum a trecut la câini, nu-i mai vrea pe CeFuRe că nu mai furee ! :)
CF Brăila 1-0 Chindia Târgovişte. si deja sunt pe primul loc. Steaua are deja asigurate 6 puncte in sezonul viitor. he he he! hi hi hi! ha ha ha!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.