Alte știri din fotbal
Mircea Sandu, circumspect înaintea numirii noului selecționer: „E unul dintre copiii mei! Nu știu cum va fi colaborarea cu Burleanu”
0
MM Stoica a dezvăluit de ce s-a opus transferului lui Louis Munteanu la FCSB: „Eu văd altfel jocul”
0
Schimbare » Cine transmite la TV Slovacia - România, amical fără Mircea Lucescu pe bancă
0
Cad pe capete! După Pușcaș și Karamoko, încă un titular de la Dinamo s-a accidentat
5
Știri din fotbal internațional
Fostul campion mondial riscă închisoarea în Germania
0
Salah a renunțat la un megabonus » Ce sumă trebuia să-i dea Liverpool
0
Noua apărare a Interului? Gazzetta dello Sport prezintă țintele lui Cristi Chivu
0
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
In 2007 era fcsb, juca ilegal cu numele Steaua. Ar trebui sa stii atata lucru.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, coate pline. Pentru ca becali a facut BISNITA inca de la 15 ani, de cand a fugit de munca, de la ta-su de la stana !!! becali, doar cu BISNITA, ARANJAMENTE, BLATURI si ESCROCHERII s-a ocupat toata viata !!!
Ce gigist gretos... Bunica a avut demnitate si e demn si acum. Dar tu ce esti? Iti spun eu, o leguma esti!
cum bai nene sa ma cenzurezi ca am tradus coate goale in engleza? cum sa zici ca e cuvand vulgar cuvantul "gol" in engleza? vai mama noastra de moderatori prescolari. acum veti cenzura tot comentariul sau imi dati un "yellow card"?
mai greu sa ai parnaiasi la armata. acolo se scot doar pensionari pe banda rulanta
vrajeala pentru prosti!!! la vremea respectiva buzaul a terminat pe locul 14 de buna ce era cu doar 37 de puncte!!! a fost o lovitura libera norocoasa(bunica avea vreo 30 de goluri in toata cariera) in min 91 iar steaua n-a mai avut timp sa castige in cele 2 minute ramase!! de aici si pana la povestile lui stucan..... diferenta de la cer la pamant!!!
De fiecare data, cei care vorbesc sunt curati ca lacrima: “nu a existat nicio valiza, eu nu am stiut, nu am fost de acord”. Stia toata lumea. Jucatori, antrenori, arbitri. Si Bunica stia, insa a vrut el sa arate ceva. A aratat cum se incheir o cariera prostrste. Daca era destept si nu voia sa participe la blat, se prefacea accidentat si scapa. A vrut sa ii arate lui Becali cine este el? Nu si-a dat seama cu cine se pune.
"*** Elbows" :)))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fcsb, echipa ulterior devenita de parnaiasi pe linie. Halal! Si *** imberbi care habar nu au de capul lor, urla ca fcsb e Steaua. Nu, Steaua e in Ghencea, nu pe coclauri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.