Alte știri din fotbal
Dinamo are o nouă țintă: un internațional din Capul Verde
1
Promite marea surpriză în noul sezon din Superliga: „Putem juca în Top 6!”
0
Verdictul care poate zgudui Superliga! Când este așteptat anunțul oficial de la WADA în privința jucătorului acuzat de dopaj: „Avem o problemă foarte mare”
1
Cât de important a fost golul lui Bancu! De la anul, România poate evita un tur preliminar în Liga Campionilor
1
Știri din fotbal internațional
Maradona sau Messi? Iosif Rotariu a răspuns pe loc: „El, cu siguranță”
0
Celebrul Piers Morgan a răbufnit pe rețelele de socializare: „Argentinienii sunt bădărani fără demnitate, sper ca Spania să-i zdrobească în finală”
0
Seria unică pe care doar Inter a realizat-o în finalele Campionatelor Mondiale: se întâmplă din 1982
0
Sorin Cârțu s-a convins: „E cel mai mare fotbalist din toate timpurile!”
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
1
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
CTP nu îl iartă pe Nicușor Dan: „Minte, dă din mâini… Este mult mai perfid ...
Libertatea
chiar nu va e rusine mai?in loc sa constientizati gravitatea faptei:un arbitru este lovit in cap intr-un meci de fotbal din romania secolului 21,incercati sa-i gasiti acuze acestui arbitru...nu e posibil!!!de ce nu da nimeni vina pe acei suporteri innegriti si sa recunoasca faptul ca decizia a fost regulamentara??la tv s=a observat foarte bine..dupa ce a fost lovit prima data deaconu a vrut sa reinceapa meciul..in acele secunde la statia de amplificare se auzea"..daca se mai arunca o singur
sper ca noul patron al giulestiului sa darame stadionu si sa faca un mall hahahahahahahhahahahhahahahahahah, gigi ia vezi poate il convingi!!!! hahahahahah zii ca ii dai tu bani :))
Bai nene eu nu stiu ce ati vazut, in special voi spurcatilor, dar daca stai sa le pui cap la cap iese ceva de genul asta, 2 meciuri castigate prin viciere de rezultat ( cfr & urziceni ) si unul facut cadou de arbitru.Asa ca nu va mai umflati in pene ca sunteti praf, aseara Rapidul trebuia sa castige si o facea meritat, numai ca banii vostri fac legea acum, in ritmul asta o sa castigati campionatul cu siguranta.
@comin_ACI: esti nascut dintr-un viol si dintr-o lege tampita ce interzicea avorturile. n-o sa intelegi niciodata ce inseamna onoarea, esti o scursura. nenorocitii ca tine sunt "castigatorii" meciului de aseara.
gigi de la hunedoara...RUSINE TIE MAH SARACULE,INTAI SA AI ECHIPA SI P-ORMA SA VORBESTI,PANA UNA ALTA HD SE LAUDA DOAR CU ISTORIE...A ROMANIEI EVIDENT...STERGE-TE LA GURA CAND VORBESTI DE RAPID
sa va fie rusite rapid ati umplut fotbalul de mizeri, ar fi bn sa va si depuncetze, prostilor sa dea un exemplu pt toate galeriile din tara ca voi prea vati luato in cap
@ cosmin_ACI : tu nu ai nici un fel de onoare de aia nu intelegi ce a facut rapidul la petrosani. a protestat (intr-un fel trist, poate romantic) la toata scursura venita din ghe(ce)a. asculta-l pe porumboiu ce zice despre meciul ala de atunci de la vaslui, ca sa poti intelege. si mai plastic acum: daca mamiutza ta se dadea lovita cand o poshteam era mult mai demna decat cum a facut. a behait in extaz ca o oaie sodomizata de baciul muntean. dar si noi daca stiam ca iese ceva asa o martelam.
S-a vazut ca sunteti o echipa de kkt=CCA...nu stiti decat sa jigniti,jucati fotbal,nu politica,LOVIN e cea mai jalnica "femeie"...un adevarat "profesionist" in ale JIGODENIEI OMENESTI....JALNIC...STEAUA O ECHIPA DE FRUSTRATI SI FARA VALOARE...DE ONOARE NICI ATAT
Rezumat meci: Rapidul joaca la victorie, Steaua se apara cu toate liniile(penibila la finalul partidei ) , arbitul mai fricos ca o femeie, patroni cu si fara butoane, galerii frumoase + cativa prosti care nu au ce cauta pe stadion.... ( si OZN-ul care a lovit capul arbitrului = rol principal )
ba voi sunteti sanatosi??? nu ma refer aici la marea masa behaitoare, ca aia stiu ca sunt lobotomizati, ci la ceilalti! e posibil asa ceva? stiti ca la orice scandare asa zic obscena sau rssista se poate intrurpe meciul ? o sa avem 0-3 la masa verde peste tot? nimeni nu is da seama de precedent si unde s-a ajuns cu golania lui gigi? cine stie fotbal si spune ca asa ceva e normal (adica sa opresti meciul ca se arunca cu o bricheta) e un nemernic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.