Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Ceferist.
stelica, baga'ne'am carnea la tine'n frigider, vezi'ti tu de nationala de tineret ca de calificat la vreun turneu vad ca nu esti in stare, doar de dat din gura aiurea la adresa stelei! ai auzit de challange the keeper? era fault daca sarea cu el si il dobora, dar tanase a stat pe loc. cum poti sa zici ca steaua a fost avantajata cand tanase a luat galben fara sa fie faza de galben si pintilii rosu la fel. cum poti sa zici ca steaua a fost avantajata cand un jucator scapase singur cu portarul si s'a semnalizat ERONAT offside?! a fost un meci cu arbitraj slab, de acord, dar greselile au curs in ambele sensuri! crezi ca un arbitru blatuit ar fi suspendat 2 titulari? cu botosaniul?!
Cand o sa obtineti si voi macar jumatate din punctele adunate de CFR sau Urziceni in CL pentru Romania, o sa aveti dreptul sa spuneti ca ati participat in acea competitie. Macar egaluri sa izbutiti mai multe, ca de batut, oricum nu sunteti capabili sa bateti pe nimeni.
Lasa ma ca e bine si asa, de dadea offside-ul ala in prima repriza nu mai castigam la pariuri, era ultimul meci si aveam 1/1 pauza final. :))
Cata frustrare Dumnezeule, DOAR greselile care ne sunt favorabile le place sa le vedeti, tristilor. Foarte putine comentarii am vazut de faptu ca petrolu a fost avatanjata in meciu cu dinamo mai clar decat am fost noi la vreun meci. Sa inteleg ca dupa logica lui stelea chelea, meciu cu botosani trebuia sa se termine la egalitate sau cum?! Scadeti-ne primele 2 goluri, si sa fie 2-0 rezultat final at.
cfr si unirea s-au calificat in champions league datorita punctelor facute de steaua .capisci? stanga-mprejur ,inapoi la cotet
ca golul lui Ad Popa a fost marcat dintr-un offside e ok,dar ca a Tanase a faultat e total aiurea,Stelea ar trebui sa-si vada de ale lui ca nu are dreptul sa comenteze despre Steaua....
desigur noi nu suntem asa respectati ca dinamo...in fata performantelor lui dinamo..noi trebuie sa ne inclinam
Mutra lui Stelea e pe stema lui Dinamu, e cel din planul doi. Acum, daca tot au luat cinci, ce ar mai putea sa faca ?! sa latre, nu ?
Tocmai din cauza asta trebuiesc luate masuri, indiferent de nume si ce echipa favorizeaza/simpatizeaza. Daca se dau exemple ferme, crede-ma ca vor disparea si specimenele astea. Ca si suporter, vreau sa vad fotbal, nu vreau sa vad aranjamente pentru diferite interese.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.