Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Adio, linii strâmbe și ofsaid semiautomat! » Șeful Ligii anunță: „E obiectivul tehnologic pentru sezonul viitor"
0
Alvaro Arbeloa: „Avem nevoie de cea mai bună variantă a lui pentru meciul cu Manchester City”
0
Newcastle - Barcelona, atracția serii în „optimile” Ligii Campionilor
0
Chivu ridică tonul la Inter » Avertisment dat jucătorilor nerazzurri în vestiar! + Planul de redresare după derby
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Planul diabolic cu care Iranul poate ruina lumea cu toată opoziția SUA. ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
da este conspiratie sa fie erou gigigi.La noi -BANUL -conteaza nu omul cinstit si sarac.RUSINEEEEEEEEE
alt frustrat pe aici...dupa ce steaua va dat 5 boabe mai crezi ca arbitrul a ajutat pe steaua...daca da...trebuie sa recunosc fara dubiu atunci ca esti retardat...dar sa stii ca nu esti singur pe aici..e concurenta mare...VALIZA EPO..WATCHMAN89 si mai sunt dar vad ca tu vrei sa-i intreci...dar sa stii ca nu asta e solutia...au aparut tratamente revolutionare sa-ti scoata steaua din cap...poate facem o cheta aici pe site ptr tine sa te poti trata omeneste adica sa tii doar cu catelusii si sa nu mai fii hater...ca dauneaza grav sanatatii...mai ales ca urmeaza ani la rand in care vei plange pe aici...
Oftică mare pentru cei care nu pot ajunge la struguri. Cică sunt acri !
INVIDIA SI OFTICA SUNT CELE CE AU DAT ACEASTA DECLARATIE .Ar dori sa mai fie vreodata in conducerea echipei STEAUA , dar i s-au inchis portile si antreneaza juniorii .Si acest post de antrenor nu va dura mult deoarece nu are rezultate si va deveni somer sau antrenor secund. HAI STEAUA !!!
esti indulgenta, eu zic ca 70 au castigat sezonul asta cu arbitrii. daca juca pe bune, retrograda dupa primul meci. ce ne facem, insa, cu meciul din cupa, in care steaua a invins categoric desi arbitrajul pe stil feminin a ajutat-o pe dinamo ?
ce ne facem coane cu REALITATEA? Aia care ne arata ca intre 18 si 27 de puncte sunt obtinute de steaua doar sezonul asta, PE MANA lui deaconu-CCA (aka zippo factor)? Si inca sezonul nu s-a terminat....... CAM PE UNDE ERA ASTRUL RUGINIT IN CLASAMENT? OARE NU E FARA DUBIU UNDE S-AU DUS PARTE DIN BANII INCASATI DIN UCL?
dar ce-ai spune tu de ceva educatie......gramaticala? Nu prea ai fost la scoala, asa-i? E mai aproape "templul" de spart seminte decat cladirea aia in care oameni "rau-intentionati" iti dau teme si te scot la tabla.... asadar, stai jos, 2!
gresit coane, in careul mic portarul este PROTEJAT (ipotetic vorbind, poate sa sara cu mainile dup-o minge si cu picioarele in gura adversarului , fara sa fie sanctionat)
In momentul in care arbitrajul e pe bune, greu se obtin rezultatele. Steaua = WC-ul condamnatilor penal.
Pai ce bai , ai cumva Bmw si trebuie sa se dea toata lumea la oparte??? Careul mic e numai al portarului ????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.