Alte știri din fotbal
Anderson Ceara s-a întors din vacanță și are mâine vizita medicală la FCSB: „Mai e puțin de negociat. Atunci m-a sunat Gigi prima oară”
0
Dinamo și-a prezentat echipamentul cu noua siglă pentru sezonul viitor!
0
Matei Ilie, prezentat oficial la noua sa echipă: „Bun venit și mult succes în tricoul nostru”
0
Antonio Folha, primul interviu din postura de antrenor al lui CFR Cluj: „Vom da totul pentru a deveni campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Maurizio Sarri a semnat și va antrena a cincea sa echipă din Serie A
0
Fostul câștigător de Europa League, condamnat la 8 ani și jumătate de închisoare
0
Cheers, Gus! 48 de beri din țările Mondialului, bea câte una în cinstea echipelor eliminate: „A fost un chin să dau peste o bere de aici”
0
Mbappe, interviu-eveniment în cantonamentul Franței » Luat la întrebări de familie și de colegi: „Președintele Franței? Nu, eu sunt deja destul de urât!”
0
Lifestyle
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
2
Tabăra Veștea-Thuma susține că are deja voturile necesare în BPN al PNL, ...
Libertatea
Veștea, ignorat de Bolojan după desemnarea surpriză: „Am sunat, i-am scris ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Ce studii are premierul desemnat: Adrian Veștea scrie în CV că a absolvit o ...
Libertatea
Tragic, am ajuns sa ne intereseze mai mult Dinamo Tbilisi decat Dinamo Bucuresti. :))
O sa le fie greu , le-a plecat vedeta , si nu prea au facut mari transferuri
Nu prea mai e derby... Dinamo e la pamant iar Steaua e mai preocupata de cupele europene. Mitica de la liga si cu Nasu` au distrus competitia interna... Uniti spre 24... de echipe in divizia A
Din moment ce te cheama Adi si tii cu Steaua...e clar ca esti baiat destept :))) Nu ii mai baga in seama!
foarte bine, echipa dinamo nu prezinta interes pt a veni pe stadion!
Ce-am mai ras. Esti foarte spiritual. Cu inteligenta ta ai face senzatie intr-o turma de babuini.
Ai pus bine :) le da cu terenul in cap.Presupun ca sunt foarte motivati sa inceapa bine noul sezon,mai ales ca joaca si pe Veltins Arena.
ce sa ii faci... dar mai bine ignoram si vorbim de fotbal! :)) btw...ce formula crezi ca joaca Dinamo?
Asta e spiritul...Hai Dinamo!
Eu am pus la handicap pe Schalke :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.