Alte știri din fotbal
Turcii insistă pentru transferul lui Musi: care este poziția celor de la Dinamo
0
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă » Ocazie mare ratată de Grigoryan
0
Echipa care vrea în Superliga a luat trei goluri în nouă minute de la o echipă de Liga a 3-a
0
Mihai Toma și-a dat note singur » Capitolul la care e de doi: „Acolo nu prea...”
0
Știri din fotbal internațional
Anunțul zilei în Premier League » A avut loc primul contact între Liverpool și Xabi Alonso
0
Bayern nu intră în panică după primul eșec al sezonului » Harry Kane: „Avem un lot bun și mentalitate!”
0
Ionuț Radu, întâlnire inedită în aeroport
0
Mesajul lui Drăgușin după ce a fost folosit doar un minut în ultimul meci
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
4
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
In sfarsit! Isi mai da seama cineva de hoti sunt tocmai cei care striga hotii! De acord: valizele mai mult decat necesare in fotbalul romanesc. Problema e cine se opune ca meciurile jucate pe teren sa fie premiate si mai ales DE CE?
astia s gainuse, altii sunt mai periculosi[cred], si nu se ia nimeni de ei, se stiu toti. O MARE VRAJEALA.
da iancu cind ajunge la dna
Bietul Borcea, abia asteapta sa fie fetita puscariasilor si justitia nu vrea!?!
Va mai aduceti aminte de acest individ penescu....cum urla el mereu ca este furat? :)))) Eram sigur din momentele alea ca omul fura si urla, era ceva specific romanesc. La fel sunt si unii care se declara cea mai corecta formatie din tara cand colo......ei sunt cea mai mizerabila formatie care a jucat in tara asta dupa Victoria Bucuresti. O sa "descoperim" si aceste lucruri. Mai avem doar 4 ani de asteptat.
nu exista arbitru roman necorupt. nu poti avansa daca nu dai dreptul la AJF, FRF, CCA. am fost presedinte de club in caras-severin, dl. macarie de la AJF facea si inca mai face jocurile, taxa era de 1 mil lei vechi pentru el si 2-3 milioane la brigada plus 500000 la observator. intrebati pe domnul craciunescu ion daca isi mai aduce aminte de un meci minerul anina- fc bihor?
este evident ca totul se desfasoara sub protectia celor mai corupti oameni din fotbal;OBSERVATORII,iar acestia se afla sub conducerea directa a lui Kassai ,Lupescu si Sandu.Daca DNA vrea sa faca ordine si curatenie aici trebuie sa intre cu drujba si sa taie capete fara mila.Arestarea arbitrilor este praf in ochii ,acestia sunt niste gainari pe langa marii corupti, de la FRF,ai fotbalului.
sigur Purcea merita ani buni de parnaie, dar justitia din Romania e corupta si ea; oameni gen Catalin Voivu cumpara orice magistrat;
Da, borcica, ai dreptate, stati cu anii prin tribunale in loc sa stati in puscarii, unde va e locul. Sper sa se stranga latul si sa va vad in aceeasi celula pe tine, becali, iancu, muresan si inca vreo cativa bampuleci din frf, lpf, cca.
mda.....si martis striga ca e....nevinovat !!!...de fapt toti striga in gura mare ca sunt ....nevinovati !!!.......toti sufera de ....teoria conspiratiei !.....acum Becali se face si mai de inteles de ce a ajuns sa plateasca pe U cluj doar ca sa joace....CORECT !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.