Alte știri din fotbal
Dinamo - U Cluj, duel tare în Superligă » Gol fabulos în minutul 34
15
Moment special înainte de Dinamo - U Cluj » Gestul „câinilor” pentru Dan Nistor
0
Noul transfer al lui Dinamo, în tribună la meciul cu U Cluj » Când va fi gata de joc
0
Florin Maxim a făcut show după UTA - Corvinul: „Dezastru! Poate am arătat ca un clovn”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii i-au „lipit” lui Cristi Chivu un nou motto, după startul perfect în Serie A + nota primită
0
Espanyol - Real Madrid » Echipa de start aleasă Jose Mourinho la revenirea în La Liga
0
Tragedie în fotbal » Quevin Castro a decedat la 25 de ani, după ce s-a prăbușit sub privirile lui Ianis Stoica
0
Inter, recital în prima etapă de Serie A » „Copilul” lui Cristi Chivu a dat golul începutului de sezon
1
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
4
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
5
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Petrolul continuă să circule în ciuda crizei din Ormuz. Operațiunea secretă ...
Libertatea
...fcsb-ul se poate mandrii cu oameni de calitate!... Pe langa meseriasa Mimi, creste frumos "un" Piti Talent, " un" slefuitor Mache, " o" super valoare Regheblat 1X2, patronati de catre "un" meca, mega,( lidl, penny,penti,profi) latifundiar ...certat cu legea si adulat de ...helmut, ilie... si nu in ultimul rand de postacii de serviciu...un singura institutie mai poate salva gruparea de acesti ...MAPN!
De data asta n-are cum s-o dea in bara scouterul MM. AM auzit ca Etiopia baga la export niste pigmei, daca nu dau gol ,nu-i nimic! Sunt buni la carat bagaje
a evoluat mult la parnaie . sigur va aduce un jucator foarte foarte bun .
dorim stiri cu ASTRA Campioana Romaniei si Super Vedetele lor, un NU hotarat puscariasilor care sunt mediatizati in presa contra cost!
Nu este de mirare ca habar nu are numai la delapidare ,si comportari huliganice de asemanea oameni are BECALInevoie ca si el are acelas comportamint.
Toate ca toate dar, MM şi-a dat " doctoratul" cu aducerea lui Golubovici. Să aduci un atacant din play-out care nu a marcat niciun gol, şase etape la rând, atenţie, în jocurile din play-out, asta da performanţă !
gsp=gazeta sportului penitenciar!
thereau, iar a dat rateu dupa rateu absolventul asta de fara frecventa care se crede jurnalist
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.