Alte știri din fotbal
Nebunie la confeirnța lui Coelho, cu antrenorul urcat pe masă: fotbaliștii au năvălit peste tehnician și au continuat petrecerea
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
A coborât pe gazon și a sărbătorit titlul alături de Baiaram
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Cum sa vb despre etica, cand tu primesti telefon din tribuna, dupa care minti cu maxima nerusinare si cu maxim tupeu, ca "nu era Becali la telefon, ci ca ai tu un om pus acolo ca se vede altfel meciu' din tribuna" Deci care etica?
Preshul lui Gigi vorbeste ... Felicitari CFR !!!
Atunci nush tata, ramane o singura intrebare DE CE PANA MEA NU L-A SCOS SI ACOLO SI AICI? Adica sa ne fie cu iertare dar daca o luam pe o minima cale logica dupa ce un jucator iti greseste comitand penalty si iti mai greseste RAU plasamentul de mai dau aialalti un gol si tu nu il scoti asteptand sa mai greseasca o data(de ce nu?), inseamna ca: A) Bonetti e o idee PROST SAU neinspirat cu blocaje repetate in gandire (ca sa fiu "jentelman") ORI B) Bonetti e si el putin "murdar" Tu alegi ! TInd totusi sa cred ca e prima varianta.
mai,dar echipa lui carpitza nu a dat cele 3 goluri pe greseli individuale ale celor de la dinamo?...sa dai 3 goluri din faze fixe nu e o lauda...
Slughitza e un fel de excrescenta becaliana, un apendice emanat din mintea intunecata a unui exemplar infra-umanoid de trista amintire.
Nu va mai plangeti... frustrarile, aveti numai fundasi de nationala, Sike! se stie ca Dinamo n-are fundasi de ani buni nu va mai criticati jucatorii, criticati-l pe Badea si Borcea. Steaua a castigat meritat aseara, putea sa va deie chiar 4 si nu se supara nimeni.
Ce treaba au incriminarile de blat cu faptul ca Steaua a jucat modest ( da, a jucat modest dar mai putin modest decat Dinamo ) nu prea imi dau seama...nu ti se pare aiurea ca Bonetti isi acuza de blat jucatorii la fiecare insucces? Nu-mi amintesc ca Ciobotariu sa fi avut suspiciuni...si a avut si el destule infrangeri.
ESTI SINGURUL ANTRENOR DIN LUME CARE PRIMESTE INDICATII TACTICE IN TIMP REAL
las- ca nici cu rapid nu mi-e rusine cu rajvan fiul tatalui, campionul scuzelor, cat timp exista sanse matematice....:)) sa nu mai zic de sms-zotta zis si zottaIphone4g:)))
SLUGHITAAAAAAAA TU ESTI DIN ALT FILM ,CREZI CA-TI SPUN FECALIOTII BLATURILE LOR? SI APROPO DE ETICA ;CAT DE ETIC ESTE SA PRIMESTI INDICATII TACTICE PRIN TELEFON DE LA CIOBAN?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.