Comentarii (18)
plesan
plesan  •  15 Aprilie 2010, 12:25

Sper intr-un meci deschis si frumos cu speranta ca Steaua sa nu piarda...Nu inteleg pe Andone,i spune lui Lazar sa arate ca e Rapidist adevarat...inca nu i s-a sters memoriile cu Dinamo..el vrea sa castige ca sa ajute pe Dinamo sau pe Cfr..sau poate sa piarda ca din vara sa Vina inapoi la Dinamo..multe sunt la mijloc!!

•  15 Aprilie 2010, 12:23

numai sparti de la steaua pe aici-vorbim dupa meci- sa vad atunci ce mielusei o sa fiti-vai de steluta voastra. Va dam 2 sau 3-o sa veniti in INFERN duminica. FZR forever

corneliu90
corneliu90  •  15 Aprilie 2010, 12:07

Ii dominam fizic ? Cred ca imi schimb parerea despre Stoichita.Pai aproape la fiecare meci Steaua cade fizic dupa 30 de minute,vezi meciul cu Brasov sau meciul cu Bistrita,incepem bine si terminam prost. Noroc ca nici adversarii nu stau atat de bine fizic ca si Rapid.

•  15 Aprilie 2010, 11:51
Postat de pe 15 Aprilie 2010, 11:35

ce sa-ti faci probleme cu echipa de pe locul 8 e de 2 solist lejer joci cu tatarusanu-emeghara,jelev,parpas,karamian-banel,plesan,ov.petre,tanase-stancu,kapetanos si le dai de la 3 in sus .........cfr pierde la timisoara si egalam locul 1 si apoi titlul scrie pe noi

satana

•  15 Aprilie 2010, 11:40

steaua este condamnata sa piarda fara drept de apel duminica. are sansa mielului de paste .

mbogdan80
mbogdan80  •  15 Aprilie 2010, 11:37
Postat de pe 15 Aprilie 2010, 11:28

Toata lumea stie cum poate castiga Steaua in Giulesti! Cu Deaconu si bricheta sa!! Sau cu "Valiza de la Cluj"!!! Dar valiza e inca la DNA...

mai taci ma..steaua este clar peste rapid..o dovedeste si pozitia din clasament.. ati luat bataie de la cluj..noi am facut egal dar la pauza puteam sa avem 2-0

•  15 Aprilie 2010, 11:35

•  15 Aprilie 2010, 11:28