Alte știri din fotbal
Avertisment dur pentru Daniel Paraschiv: „Să nu ajungă ca Tavi Popescu!”
0
Dani Coman iese în față după tirada lui Bogdan Andone: „Arbitrii să nu uite un lucru!” » A mers în vestiar și dezvăluie: „Și-au pierdut încrederea”
0
Incredibil ce lefuri plătește Metaloglobus: „Ăsta e salariul cel mai mare!”
0
Un antrenor din Superligă, aproape de demitere » Meciul de astăzi i-ar putea semna sentința
0
Știri din fotbal internațional
Ruben Albes, spaniolul adus în România de Anamaria Prodan, a semnat cu noua echipă
0
Un antrenor român, protagonistul unui moment istoric » A treia oară când clubul realizează această performanță
0
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Boluspor - Alanyaspor, în Cupa Turciei » „DUBLĂ” Ianis Hagi
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
Sa fim seriosi . Lacatus nu este mare antrenor. Cum jucau Arthuro si Toja cand au venit la Steaua si cum au ajuns sa joace spre finalul turului.Cum juca V. Badea acum 2 ani si ceva cand a inscris peste 15 goluri, iar acum este aruncat peste bord. Un antrenor bun formeaza jucatori, ii aduce la un nivel bun nu ii termina. Imi este teama ca si in cazul lui Ionescu va fi aceesi situatie.
RADA a fost in echipa campionatului cand a fost lasat sa joace. Acum este aruncat. Este mai bun Baciu decat RADA ? Oare conteaza ca a fost adus la Steaua de HAGI ? Oare conteaza ca a jucat la Rapid ? Domnule Gica Popescu ati facut o greseala mare cand ati impus trecerea lui RADA la Steaua. Un jucator de lotul national ati reusit sa distrugeti cu incompetenta voastra. RADA nu a inteles ca dublarea salariului prin trecerea de la Rapid la Steaua te poate terminea daca nu joci. INCOMPETENTILOR.
Lacatus pare cam tampitel.
Mare antrenor! Steaua n-are varfuri, shi el il trimite pe Badea la echipa II. La fel shi cu Neaga care in ultimul timp dadea cam cel mai bun randament pe flancuri, ca sa nu mai zic de Rada, care iesise in echipa campionatului cand juca.O sa luam titlul cu Steaua 2 eventual.... peste vre-o 5 ani.... ca altfel....
Fii tare Rica, suntem alaturi de tine!
Neaga a aratat in meciul cu Timisoara ca inca mai poate. e singuru' din ekipa aia cu glezna fina. si e cu sufletu' la Steaua. Si Badea are glezna fina si dinamica loviturii foarte buna, dar se pare ca nu mai are suflu si motivatie. Respect Rica Neaga! Respect Marius Lacatus!
lasane ma laca
Lacatus te-am stimat stimat ca jucator dar dupa decizia aasta nu pot decit sa i-mi exprim regretul ca te-ai intors la steaua unde gindesti cu mintea lui becali,asta nu-i decizia ta si noi toti stelisti stim asta,sunteti cu totii o apa si un pamint,niste tarani inginfati si aroganti,pacat de ce ai facut ca jucator caci acum strici totul ca asa zis antrenor ,baietii astia meritau o sansa ,o sansa care tu bine stii daca nu o ai la timpul potrivit cariera ta se poate duce pe apa simbetei.pacat
management catasrofal argaseala e doar o unealta in mana lu jiijii n-are deloc personalitate cum sa-l dai pe rada pe un pret de nimic iar v.badea sa-l trimiti la echipa 2 dupa ce ca esti in criza de atacanti(kapetanos,stancu) sa vezi ca nici de data asta lu ochirosii nu i se acorda sanse e peste toja
cum poti sa spui de rada si neaga ca nu sunt buni iar pe badea sa-l tii la echipa a doua cand ti-e n-are cine sa-ti bage mingea in ata imi pare rau lacatus te-am stimat mult ca jucator dar ca antrenor esti praf orice echipa din romania si i-ar dori la echipa bine ca tii toti ,,pianistii'' ca toja si dayro lacatus baga-ti mintile-n cap daca nu iei campionatul vei fi un antrenor ratat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.