Comentarii (20)

Calm Arius  •  01 Martie 2018, 07:33

"AU FOST AMANATE" OAMENI BUNI....VA ROG FACETI UNELE CORECTURI...E LIMBA NOASTRA TOTUSI!

madalin_eivissa  •  28 Februarie 2018, 20:27
Postat de madalin_eivissa pe 28 Februarie 2018, 13:23

MECIUL LUI JUVENTUS ÎMPOTRIVA ATALANTEI S-A AMANAT, LA NOI SE IAU DECIZII BIZARE! PAI LUNI AMÂNI CONCORDIA-VOLUNTARI, CA SA ÎL REPROGRAMEZI A 2-A ZI, PARTIDELE DIN CUPA ROMANIEI SE JOACA (MAI PUȚIN BOTOSANI-IAȘI, DE CE SE AMANA DOAR MECIUL ĂSTA??); APOI ETAPA DE PLAY OFF~PLAY OUT AMANATA!! STRANIU !!!

S-AU AMANAT MECIURILE SIBIU-FCSB ȘI CRAIOVA-DINAMO, AMBELE DIN CUPA! TREABA E BUNĂ, DAR DUREAZĂ...CUM CE DUREAZĂ? SE IAU DECIZII DE LA O ZI LA ALTA, DACĂ SE ANUNȚAU IERI AMÂNARILE FCSB ȘI DINAMO NU MAI FACEAU DEPLASARILE! FOTBAL PROFESIONIST ÎN ROMÂNIA!! MULȚUMIM !!!

becapiti  •  28 Februarie 2018, 17:29

Inchideti portile, trageti obloanele și puneți lacătul pe amatorismul ăsta! Refaceți totul pe baze profesioniste cu reguli serioase și persoane de calitate (daca exista).

manty_one  •  28 Februarie 2018, 15:49
Postat de demolarii pe 28 Februarie 2018, 14:35

Acest fapt arată că nici LPF sau FRF , dar nici cluburile nu sunt profesioniste. Cum o vreme caracteristică țării noastre sa te oblige sa ceri amânarea? Daca Fcsb se califica, mergea la UEFA și spunea că la noi nu e așa rău ca-n Rusia sau Anglia, dar noi vrem sa amanam că la noi de 30 de ani merge "și așa"!?!?

Bati campii,cu ce e vinovata FCSB de situatia asta?Alo:gramatica,invata ca la sfarsitul unei propozitii nu poti in acelasi timp ambele semne de punctuatie( exclamarii,intrebarii)!

smdb  •  28 Februarie 2018, 15:30
Postat de Cristian Gherasim pe 28 Februarie 2018, 13:55

Ca la noi la nimeni !Uitati-va in ce conditii s-a jucat Iasi -Viitorul sau Astra -Dinamo ,meciuri ce au decis cine intra in play-off.Acum cand miza nu e asa mare se amana meciuri .Penibil.

Pai pentru tine nu e miza mare ca in play-out nu e nici o miza, locul 7 merge nicaieri... in play-off, vezi tu, acolo e cu miza, cu miza chiar mare :))) Dar tu tii cu dinamo, ce-mi bat capul sa-ti vorbesc tie de play-off :))))))

smdb  •  28 Februarie 2018, 15:29
Postat de Cristian Gherasim pe 28 Februarie 2018, 13:55

Ca la noi la nimeni !Uitati-va in ce conditii s-a jucat Iasi -Viitorul sau Astra -Dinamo ,meciuri ce au decis cine intra in play-off.Acum cand miza nu e asa mare se amana meciuri .Penibil.

Astra la ora actuala castiga cu dinamo pe orice teren si pe orice vreme.. Pai ati avut noroc cu vremea aia de ***, daca era terenul bun si se putea desfasura Matei mai bine, va mai dadea 2 bucati... Plangi cat vrei, inghite cat ca... vrei de la al tau presedinte david, adevarul e ca dinamo e in play-out unde ii e locul....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Joachim Makay  •  28 Februarie 2018, 14:51
Postat de demolarii pe 28 Februarie 2018, 14:35

Acest fapt arată că nici LPF sau FRF , dar nici cluburile nu sunt profesioniste. Cum o vreme caracteristică țării noastre sa te oblige sa ceri amânarea? Daca Fcsb se califica, mergea la UEFA și spunea că la noi nu e așa rău ca-n Rusia sau Anglia, dar noi vrem sa amanam că la noi de 30 de ani merge "și așa"!?!?

Ce treaba are STEAUA cu amanarea ba bolshevik invidios si prost?

demolarii  •  28 Februarie 2018, 14:35

Acest fapt arată că nici LPF sau FRF , dar nici cluburile nu sunt profesioniste. Cum o vreme caracteristică țării noastre sa te oblige sa ceri amânarea? Daca Fcsb se califica, mergea la UEFA și spunea că la noi nu e așa rău ca-n Rusia sau Anglia, dar noi vrem sa amanam că la noi de 30 de ani merge "și așa"!?!?

ando89  •  28 Februarie 2018, 14:14
Postat de cpt.ahab pe 28 Februarie 2018, 14:10

Noaptea minții!

Francisco Goya.

cpt.ahab  •  28 Februarie 2018, 14:10

Noaptea minții!

  • 1
  • 2