Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, reacție acidă după ce Marius Baciu, fostul lui coleg de platou, a fost numit de Becali la FCSB: „Este exact ce vrea Gigi!”
0
A jucat cu Marius Baciu și e categoric: „Are doar de câștigat. De ce să nu se impună în vestiar?”
0
Gigi Becali a recunoscut că și-a luat „țeapă”: „N-am avut inteligență. Am luat-o în freză!”
4
MM Stoica a dezvăluit culisele aducerii lui Marius Baciu la FCSB: „Sunt unii cu care mi-e greu să lucrez”
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea dă o nouă lovitură pe piața transferurilor! Contract pe 6 ani pentru starul din Franța
0
Selecționerul Julian Nagelsmann și-a ales titularul de la Mondial » Ce se întâmplă cu Manuel Neuer
0
Andrei Rațiu a devenit viral în Spania » Fotbalistul lui Rayo le-a dat de băut suporterilor
0
Ședință de trei ore și jumătate la sediul clubului! » Ce a discutat astăzi Cristi Chivu cu conducerea nerazzurrilor
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
6
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Păi ăsta nu a avut deja COVID? Mai poate lua iar și da mai departe? Dacă peste 7 zile iese negativ, de ce ar sta iar 14 zile? Bine, am înțeles ca noi impunem, nu gândim, dar un pic totuși de creier nu se poate folosi?
E bun si Straton. Daca ne temem si inaintea unui meci cu Clinceni ...
Pacat de el... A Inceput sa fie decent... A nu se confunda decent cu bun
Bun, și dacă a fost “contact direct”, ce!? De unde și pana unde prostia cu 14 zile!? Odată ca nu e musai sa fie infectat, apoi sa zicem ca e, poate scapa de virus mult mai repede, 10 zile maxim. De unde și pana unde psihoza asta!? Dacă Vlad avea 80 de ani, diabet, boli de inima și obezitate, mno, era de înțeles. Șansele ca un om tanar, in forma fizica buna, sănătos tun altfel, sa moara de CoViD sunt practic zero. Cine știe ca se afla in acel segment demografic cu risc maxim trebuie desigur sa se protejeze și sa fie protejați, însă sa ții lumea cu forța in arest la domiciliu este noaptea minții! Pana și WHO au înțeles un lucru de baza: lockdownul NU functioneaza, este un simplu paleativ pt a te organiza și pregăti. Dacă nu ne-am organizat și pregătit 6 luni, o facem acum!? :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.