Alte știri din fotbal
Anunț de ultimă oră la CFR Cluj: „De luni începe treaba!”
0
„Dur? Nu era dur!” » Soția lui Florin Halagian, despre miturile din jurul „Armeanului”: „Avea ochi pentru așa ceva” + „Știți ce făcea când nu-l găsea pe Dobrin?”
0
U Cluj - Dinamo, care ar fi miza duelului! Echipele probabile
1
Șelimbăr - CS Dinamo, meciul decisiv pentru menținerea în Liga 2 » Duel de totul sau nimic la Cisnădie
0
Știri din fotbal internațional
La 40 de ani, fostul campion mondial se retrage din fotbal: „Un capitol se termină, o nouă eră începe”
0
Kenan Yildiz, în pericol pentru Mondial! » Decarul s-a accidentat și ratează derby-ul + Cât ar putea absenta
0
Cristi Chivu a făcut lista de transferuri pentru sezonul viitor: rivalul din Serie A și fotbalistul din Premier League
1
L-a ajutat pe Cristi Chivu să facă „dubla”, dar nu a prins lotul pentru Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cât costă plinul în Grecia, Bulgaria și Turcia. Diferențele uriașe de preț ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
CSA a zis ca nu vrea cu becali dar a stiut sa ceara 10% din venituri. Atunci era bine cu becali
Csa sunt niste hoti si becali este dar macar a dat ceva bani si vrea sa scoata profit
Nu va mai lasati prostiti de tot felul de minciuni csa, nu vor avea niciodata echipa si mai ales in liga 1. Va veni ziua cand FCSB va redeveni STEAUA! aveti rabdare si tineti cu echipa nu cu martafoii!
*** Cat despre intorsu' armelor, daca nu fcsb si nici csa nu sunt tinte, sa inteleg ca si le-au pus la tampla?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai *** din galeria sud,pai voi vroiați sa intrați gratuit pe stadion și sa va îmbrace gratuit becali? cum adică va luat banii? Nu va ajunge ca va sponsorizat ? Jumate din bani pe fumigene și cealaltă în buzunar la voi? PS SUD uită-te la sondaj deja 71% cu Becali. Voi sa nu mai veniți pe stadion dacă sunteți cu pretentii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
steaua a murit. inmormantarea sambata in cimitirul ghencea langa tovarasul ceausescu. galeriile sud si nord sunt invitate la vesnica pomenire si parastas la cantina saracilor
Cine este Alexandru Tofan?Un suporter că și ceilalți! Ce își arogă el,are cumva 2 inimi?
Lecce tata sper din suflet sa fii doar rau intentionat ... ca altfel ceea ce spui tu merita magna cume laude pentru prostie ... eu pot sa inteleg ura pentru becali dar deja e mai mult decat penibil .... cica "Este oficial. FCSB este FCSB și atât. Nu este Steaua" ... cum se face frate ca toata lumea injura echipa asta folosind numele de Steaua si vi tu sa pui lumanarea in coliva ... cum se face ca toate forumurile din fotbal vorbeste despre Steaua numai voi marii ultrasi va dati *** virgine ... pe bune acum .... ura nu este un argument ... este o alegere ... dar nu exista cadru legal pentru a folosi ura in a lua o decizie ... fraier sa fie becali sa va accepte pe stadion daca o sa fie vb sa va intoaceti ... la cate *** a facut nu cred ca se va opune
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lecce, tu vb despre baschet sau despre handbal?! Ca de fotbal nu mai ai dreptul sa comentezi... Sudul a disparut din acest sport!
ba da multi prosti?cum ma becali baga milioane de euro in echipa ca sa cumpere apoi echipa fara sa continue cu ea traseul pe care il urma ????? adica in prima liga???pai de ce ???? la momentul 2003 cei care au facut actele cu becali l-au inselat! omu a fost de buna credinta a luat echipa ca sa continue traditia victorioasa a echipei! a reusit! cei care au inselat in acte sa se duca la puscarie iar lui becali sa i se faca reparatia morala si juridica si sa fie despagubit!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.