Alte știri din fotbal
Corvinul - Sepsi în play-off și 8 meciuri de play-out, „meniul” de astăzi în Liga 2 » Rezultate, clasamente, marcatori
14
Valeriu Iftime plătește polițe: „Toată țara mă făcea capra lui Becali. Sunt terminați!”
0
Becali s-a apucat să-l certe în direct pe demisionarul Pintilii: „Am cerut asta, n-ai făcut!” » Replica fostului „secund” de la FCSB
0
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Știri din fotbal internațional
Șoc de cotă 20 în Europa! Prima victorie a sezonului, -54 de puncte și golaveraj -123
0
„Comisar” la națională, imperial în Spania! Nota lui Andrei Rațiu în succesul din La Liga
0
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
10
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
i foarte greu sa bati rapidu la el acas. e foarte greu sa faci si un egal. insa rezultate ciudate vezi saptamanal in liga lui mitica putzulica. asha ca hai gazu nu te lasa. ole-ole ole. si daca batem printr-un miracol numit arbitrii, sa nu-l luati pe lucescul cel mic ca nu va mai scoate nici dracu din divizia c. macar cu sumu sunteti in cartzi acolo sus. sper sa fie un meci corect. cel mai bun sa castige . sper de asemenea sa joace gazu bine. si voi slab.
sper din suflet sa bateti.asa scapam de sumi odata!!
da ce ma ati uitat cand jucam in europa cu "panarama"asta de antrenor???
da ce ma ati uitat cand jucam in europa cu panarama asta de antrenor????
Cristos,nu il aduceti pe tandaraiul ala de lucescu,pe langa ca ne enervam cu el la nationala acum vreti sa nil bagati in curte la noi.
mi-au dat lacrimile cand am citit despre ce cosmar va avea sumudica atunci cand giulestiul il va renega. lacrimi de ras, fireste. astia plang numai daca pierd bani, nu dupa altceva. in ceea ce-l priveste pe florescu, cu ce este mai bun decat grigore, un jucator care tot timpul a fost subestimat la rapid, fara sa inteleg de ce?!
cum ma? in ultimii ani au renuntat la jucatori foarte valorosi ca nu vroiau sa le plateasca 300 000 salariu si acum vrei sa ii dai 700 000 acestei panara.me de jucator???? incredibil....si faptul ca cere atat cand stie si el ca e un jucator de valoare medie chiar si pt campionatul asta este si mai de necrezut si ar trebui sa va spuna ceva...despre ce urmareste el..... Adica nu vreti sa ii prelungiti contractul lui Lazar de 250 sau nu stiu cat ca sa ii dati 700 lui florescu. Cu adevarat inteligent. Lazar este 3 clase peste Florescu. Daca juca la Alania era sef acolo...nu aruncat la gunoi
dar nu mai vb prostii ma , cum sa batem in giulesti!!! noi daca luma un punct 0-0 , 1-1 , e ca o victorie....important e sa nu venim fara nici 1 punct.
Sumi iti multumim pt ce ai facut ca jucator la RAPID, dar ca antrenor... Iti urez succes la echipa urmatoare. SA VINA RAZVAN LUCESCU!!! FzR
lasa ca se impaca ei cumva,eu cred ca adevarul e pe undeva la mijloc,iar Constantin a reactionat cum am reactiona si noi,sau e in mod sigur.ce facem noi duminica pe stadion?nu credeti ca indolentii astia ar trebui sa fie si ei atentionati la inceputul meciului,adica din minutul 5 timp de 10 min sa nu cantam,si daca doamne fereste nu iese bine cu Mediasul la sfarsit sa ii alergam cum o faceam pe vremuri?Pt ca noi venim in orice conditii pe stadion iar ei isi bat joc de noi in ultima vreme rau de tot.eu asa propun tuturor celor care vor veni duminica,si sper sa fie cat mai multi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.