Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
II rog cu respect pe suporterii echipei Steaua sa-si dea cu parerea despre echipa lor la stirile si pe site-urile ce reprezinta echipa lor. De asemenea ii salut cordial pe ''suedezii'' lor...Ilie Dumitrescu, Marius Lacatus, Petre Marin, Nicolae Dica, Banel Nicolita si toti ceilalti pe care nu am apucat sa-i nominalizez. Sunt sigur ca veti citi acest mesaj maine dimineata, inainte de a intra la orele de gimnaziu.
sumi lasa-ne tata.... da-i drumul la peluza ca acolo e locul tau.... sa te manifesti intr-una.... antrenorii dau indicatii si pastreaza o legatura multipla cu elevii... se pare ca la tine jucatorii azi iti sunt elevi,maine iti sunt sclavi si faci mii de schimbari in echipa la diferite meciuri... n-ai o formula pe care sa mergi tot timpul..... lasa-ne ca ne duci in B
Sumudica ai promis ca vei pleca in caz ca suporterii nu te mai vor. -Ai adus echipa pe locul 7 la distanta de 3 puncte de Medias -echipa nu joaca nimic in deplasare sunteti zero -titularizezi aiurea si schimbi si mai aiurea -nu exista o tactica de joc functie de adversar -fotbalistii nu-si merita salariile fabuloase;cu banii dati de copos poate cumpara de 7 ori jucatorii de la galati -nu ai stofa de antrenor pt o echipa cu pretentiile rapidului -nu esti echilibrat;grimasele facute in timpul jocului precum si manifestarile tale in general denota ca ai probleme neuronale. daca ti se da credit in continuare riscam si locul 6. Dinu vama nu l-a luat pe zicu si maftei ci pe grigorie-duart
Multi vor sa fie antrenori , putini reusesc ,exemplu cel mai edificator este Hagi !
scouter ba rapidistule, scooter e cu totul altceva..:))
TAIO SOMUICA SI CINE TE A MINTIT CĂ ESTI ANTRENOR RAU A FACUT.PS.VEZI CA NEA GIGI ARE NEVOIE DE CINEVA S-ĂI CARE BAGAJELE CRONCOBAURE!
cu tot respectul Sumi pentru ca este un rapidist adevarat dat este timpul sa plece.la fel si jumatate din jucatorii care iau salarii imense si mimeaza fotbalul de 1-2 ani(Spadacio,Cesinha,Cassio,Raduta,Grigorie,Grigore,si lista poate contiuna).
Ce vina are Sumi daca nu are atacanti? Sa intre el pe teren sa o bage in "ate"? Vina este a managementului ca nu l-a luat pe Ionita in ideea ca Sburlea "explodeaza". Mai bine il pune pe Herea atacant, ca e singurul care stie in fata portii, si lasa restul de mijlocasi sa se descurce. Mai trebuie sa-l convinga si pe Lazar, ca, se pare, jocul nu merge fara el. Mare greseala ca n-au facut schimbul Grigorie-Zicu asta vara.... Iar tu, imperator, care comentezi aici, vezi-ti de strada ta!
Sumi daca iubesti rapidul si vrei binele echipei pleaca ....esti un rapidist adevarat..dar noi avem nevoie de un antrenor. sa vina bergodi sau eu as de parere ca piturca ar face treaba la noi...ar trebui sa ramai ca scooter la rapid..
ai 40 de ani si arati deja ca bunicu, plus o burta mare de bere, traiasca reklama la Bergenbier.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.