Alte știri din fotbal
Robert Ilyes și-a anunțat plecarea de la Csikszereda: „Cred că trebuie să scriu o carte ca să vă explic”
0
CCA a confirmat arbitrul care va conduce meciul de titlu dintre Universitatea Craiova și U Cluj
0
5 detalii de la Dinamo - CFR Cluj: ultrașii au continuat protestul împotriva siglei + Ce s-a întâmplat înainte de meci
0
Dinamo - CFR Cluj, pentru locul 3 în Superligă » Pușcaș, aproape de un nou gol!
2
Știri din fotbal internațional
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
0
S-a făcut: Xabi Alonso a semnat în Premier League!
0
Ianis Hagi, înfrângere cu echipa deja retrogradată din Turcia! Câte minute a jucat mijlocașul român
2
Prima femeie-antrenor dintr-un campionat de top a încheiat aventura cu încă o victorie categorică
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Ce este iBon, aplicația prin care românii pot primi recompense. ANAF o ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Felicit iubirea si daruirea LUI SUMUDICA... |\/| |_| | E celor ce l contesta , sil contesta ... Cei frustati de locul ocupat de steaua in clasament ii fac pe uni oameni bulversati si incepe sa jigneasca ... Cum zice un bun prieten mai jos putin " cainele moare de drum lung , si prostu de grija altuia" Eclipsativa de omogenitatea echipei Stelisti ______________ Sa aveti un an nou plin de tot ce apartine sportului studentesc :))
Se pare ca mi-au sters comentariul.Ziceam ca fanul clonei comuniste, fargo, cred ca ii adreseaza toate urarile alea lui lacatus,dar a gresit articolul.
@rapidule,tu esti stelist sub acoperire.Daca mai continui cu ironiile sa dea Dumnezeu sa ai parte in viata numai de ele.
@fargo si pt toti micii ciobanasi care comenteaza pe aici...cainele moare de drum lung si pr.o.stul de grija altuia...vedeti-va de stoaia voastra, din cate stiu eu sunteti esuati undeva la mijlocul clasamentului...
Comentariile steliste ale voastre nu fac decat sa confirme ca faceti parte din gloata prroastta si credula care tine cu mizeria familiei Ceausescu. 80% dintre romani sunt stelisti, manelisti si inculti.Ne mai miram ca suntem cel mai prrosstt popor din UE? Si lasati-o mai moale cu tiggannii. Nu am nimic cu ei, dar mi se pare incredibil ca "suporterii" cu cei mai multi reprezentanti ai acestei etnii sa injure si sa strige ca rapidistii sunt tziggani. Dar la cata minte au, nu ma mai mira
ba nene da ce sa pleci ca o sa facem treaba aici zau io cred ca sumi ie cel mai bun pentru noi ie rapidist adevarat
t-iga-n-ul
Cat ma bucur ca sta si la returul din Ghencea. 3 puncte asigurate, de cand e Jumi la rrrapid, meciurile sunt foarte usoare, parca am juca cu Sportul sau Pandurii. Eu vreau sa ramai la rrrapid orice ar fi, Jumi! Toti stelistii te rugam sa stai cat mai mult la innarripati!
Cred ca e mai slab ca Lacatus... Lacatus a capatat o oarecare, sa zicem , experienta, dar Sumudica n-o sa ajunga mare antrenor. E prea infumurat sa-si dea seama de greselile pe care le face.
aceleasi urari si tie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.