Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Este esențial să câștigăm grupa”
0
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
a trecut astra in fata stelei??? ce mai radea becali de ioan nicolae in primele 2 etape cand astra a pirdut ambele jocuri, se lega de n"doye si de fatai ca umbla cu femei (nu ca mache), spunea "daca-l chiama FATAI cum sa-i iei femeile" sau cam asa ceva.
Sumi a murit de ras si voi de oftica:)))).
parca a jucat sumudica :-j...victoria este a jucatorilor nu a antrenorului
Iata cum se razbuna tiganul de Sumudica pe "prietenul" sau de la Farul, Matel... Mariuse, unde ai caracterul? In suspensor?!
Felicitari echipei Pandurii Tg-Jiu si antrenorului Grigoras pentru jocul frumos, dar si celor de la Astra pentru cit de bine s-au aparat.
asta e fotbalul din pacate de aia e asa frumos, pierzi, castigi important e sa joci fotbal sa avem si noi ce ce vedea, nu conteaza ca am pierdut sunt sigur ca vom termina campionatul in prima jumatate
exact la ei ma gandeam si eu!
bravo grigoras, dupa mine decat sa castigi tragand de timp, simulari si alte mijloace de astea (ca astra in seara asta) mai bine pierzi frumos jucand fotbal, esti un antrenor care ar trebui clonat si pe la alte echipe sper ca a vazut si jiji meciul
cei de la Pandurii au fost in seara asta ca jucatorii celor de la "U" in meciurile cu Concordia si cu FCM TG Mures(este adevarat ca acolo si arbitrul a contribuit la rezultatul final)..
eu m-am mirat cand cei de la U l-au lasat sa palece...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.