Alte știri din fotbal
Echipa din Liga 2, scoasă la vânzare! 1,2 milioane euro pentru a prelua controlul clubului de tradiție
0
Hermannstadt a luat decizia în cazul lui Dorinel Munteanu, după eșecul brutal cu Rapid
0
A făcut calculele și anunță: „FCSB nu cred că se va califica în play-off”
0
Daniel Pancu își poate pierde „perla” pe final de mercato » La schimb, cere doi noi jucători la CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei » Echipa lui Cristi Chivu vrea să continue lupta pe toate fronturile
0
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Afaceristă din România, înșelată cu 2.500.000 de dolari de „prințul ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Haos la RA-APPS. Ce nereguli a descoperit Curtea de Conturi la renovarea ...
Libertatea
tudor e ala de nu a vazut nici un penalti la semedo?
in Cupa vi-am"traso" datoritaq lui Tudor?...sau pt ca am fost mai buni(lucru valabil in ambele meciuri,si cel din campionat"....ne-ati luat frica inca dinprimul meci si acum va dati"vulturi" desi nu sunteti decat croncanitoare frustrate!!!
pai,voi zburatoarelor"malai visati" fara sa va ganditi ca utecila mai degraba ar vinde(dar nu are ce) sa faca rost de bani pt hotelul din Poiana,ca despre plata salariilor la Pitesti nici nu poate fi vorba...mergeti cu totii la Paris si strangeti bani pt echipa!!!
daca Vama nu cobora la pauza in meciul cu Pandurii o luati rau pe cocoasa,si vedeti ca 3-0 asta nu o sa va încalzeasca prea mult.
eu nu va înteleg de unde credeti voi asa sus si tare ca Copos o sa cumpere macar 1 jucator,daramite 3,cnd el zice tare ca sa depasit bugetul,,,,cu arbitrii,iar acum sunteti sus in clasament.
daaaa sa aduca pe moraes care la antrenat sumi si il cunoaste foarte bine pe maftei care e rapidist convins si va garantez ca nu va juca nici odata la steaua sau dinamo si pe eric care ar face o pereche extraordinara cu spadacio si cu ei doi si cu lazar si cesi luam campionatul sigur
Ce va mai place sa vb de altii voi cei de la steaua, voi uitati-va la voi in ograda....si cu spaga la arbitri si alte mizerii demult nu am mai vazut mizerie mai mare la la Tg Mures....ati ajuns sa faceti ce faceati pe vremea lui valentin comunisti imputiti
iauzi:) tu comentezi de rapid? poi uite ce degringolada e la stelutza ciobanului situ iti faci griji de rapid care sta bn ms p 2/3 inloc sati faci griji de stelutza ciobanului care e undeva pe la 7 si ajunge o necunoscuta.
vad ca numai stelisti isi dau q parerea ii inteleg e normal sa comentezi despre o echipa mai buna
NU ESTI DECAT UN FRUSTRAT. FORTA STEAUA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.