Comentarii (51)
iosif.vs
iosif.vs  •  08 Mai 2017, 23:52
Postat de tonyys pe 08 Mai 2017, 23:46

Dinamo fara arbitrii gen *** zis si 2 11m per meci cadou pt. Dinamo, nu prindea play-off-ul.

daca exista lege, dinamo nu mai era nici macar in liga 1. negoita se afla sub control judiciar pentru frauda in dosarul insolventei, in mod normal va urma retrogradarea pentru dinamo, in cel mai bun scenariu

mariluc
mariluc  •  09 Mai 2017, 06:32

a fost un blat 1-0 cat trebuia si un gol dat din nemarcarea luignonore

698882196889323
Mario Dinu  •  09 Mai 2017, 05:30

aiurea. ..... altă tranteala marca Sumi.

mihai231
mihai231  •  08 Mai 2017, 23:58
Postat de iosif.vs pe 08 Mai 2017, 23:57

si mai ales rinamo, echipa securistului gelu eftimie si a nepotului sau adventist si cu bac-ul luat la 40 de ani

Sunt fericit pentru facultățile lui Becali.. :))

1550906695171986
Stefan Dan  •  08 Mai 2017, 23:45

ninele probleme , bă !

dinamo_fan
dinamo_fan  •  08 Mai 2017, 23:38
Postat de idi53 pe 08 Mai 2017, 23:24

Decat fcsb mai bine Viitorul!Oricum in acest penibil de paly-off DINAMO a jucat cel mai bine ,dar in fotbal nu castiga cel ami bun !Ramanem cu acest gust amar si cu acel nenorocit de gol primit in ultimul minut la Craiova!DOAR DINAMO BUCURESTI!

mare ghinion cu acel gol insa l-am luat pe greseala noastra. e si ghinion dar se putea evita. Dinamo juca in superioritate atunci. asa a fost sa fie. in plus de asta au fost atatea meciuri tratate superficial in sezonul regulat cand am avut 1-0 si am fost intorsi de fel de fel de echipe de pluton. Per total Dinamo daca arata in tto campoinatul ca in playoff sau in primale 4-5 etape eram campioni fara probleme. Din pacate nu am fost destul de constanti. Au fost si destule greseli de arbitraj. Daca nu se distrugea ce s-a construit in sezonul trecut cu rednic cred ca am fi castigat la pas si playoffula r fi devenit doar o formalitate. ori Dinamo s-a si autodistrus din interior, a vandut tot ce avea mai bun...si a inceput sa joace bine doar cand a ajuns cutitul la os. Au fost prea multe piedici puse si de ai nostrii si de altii.

bebe21
bebe21  •  08 Mai 2017, 23:33

ahahhahahhahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahhahaaaaaaaaahhahahahahhha....penibil !

dinamo_fan
dinamo_fan  •  08 Mai 2017, 23:32

arbitrajul lui Tudor a fost smecheresc de bucuresti dar de 100 de ori mai inocent decat ce face Tudor de obicei. contra aia din careu la Gnohere era penalty la ordinea zilei acum cativa ani...acum parca si lui Tudor i-a fost rusine sa dea penalty unei echipe de morti.