Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Toate CALCULELE + Reporterii GSP transmit de la stadion
12
Duel tare pentru Răzvan Lucescu pe terenul liderului din Europa League, Ionuț Radu este titular la Belgrad » Clasamentul în timp real
0
Transferul dorit de Vlad Dragomir, după golul superb din Liga Campionilor: „Aș semna fără să stau pe gânduri”
0
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Isi bate joc de ei Negoita si Anghelache. Un euro nu au investit in vara asta si au taiat la greu salariile. Sper sa se aleaga praful de clubul securitatii adus de sovietici ca o clona a celei din Moscova.
@ unico_biancorossi • 05 Iulie 2015, 10:40 "nu ca pare pierdut, este pierdut. de mult. e o superlovitura pe care Fc Dinamo 1948 ar da=o, nu ar lua-o, doar ca mediocrii astia care detin forumul au probleme grave de morala, principii, caracter, deontologie si respectare a adevarului. la ei, negrul e alb, noaptea e zi, soarele e luna, izvorul e ocean, si viceversa." Ce vorbesti? Principii, caracter, deontologie, adevar, la Dinamo???!!! La inventatorii blaturilor si ai cooperativei din fotbalul romanesc? La securistii de teapa lui Anghelache??? N-ai sa vezi..., poate pe lumea cealalta!!! Pa, pa, Dinamo; Rapidul te asteapta sa jucati derbiuri la matineu! Pacaliciule, nu mai da lectii de morala ca esti ***...!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Măi Bastus, joacă Moldoveanu, nu e perlă ca ăla al vostru promovatul în 15 articole pe cap de jurnalist, dar sunt convins că bagă mai multe decât Țucu, vîrful vostru împrumutat un an jumate! :))
Dupa cum este precizat si in articol Dinamo se multumeste si cu 500000 de euro... eu zic ca ar fi un lucru bun sa plece Alexe...si asa nu a stralucit campionatele trecute... bine ar fi sa se mizeze tot mai mult pe tinerii din echipa...
Primeste o superlovitura??????? Cate goluri a marcat alexe sezonul trecut????aproape 6. Cu asemenea cifre barcelona si real se bat pe el. Dar el a spus ca prefera sa joace la dinamo.
1,5 milioane de euro???????? Bai fratilor dinamo daca primeste 150 000 de euro pe alexe cred ca face petrecere!!
Imi place strategia lui Dinamo "Nimeni pe teren!"
Alexe are 8.000 de euro, fără prime şi bonusuri de performanţă.Se duce la 20.000. Cine nu s+ar duce!? Pe el l-au văzut cei ce ce trebuiau să-l vadă de acum mulți ani! S-au lămurit și ăia cum ne-am lămurit și noi, suporterii.
păi vorbim de o diferență de cel puțin 120.000 euro pe an..nu te supăra,dar ăia sunt bani..
Corect! Nu mai dadea randamentul scontat... Nu mai punea osul, daca nu-I iesea numarul, pleca la aps dupa aceea...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.