Alte știri din fotbal
Ciprian Marica, disperat de rezultatele naționalei: „Asta e singura speranță! Uitați-vă ce face Bosnia”
0
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso, pus la pământ de rușinile suferite de Italia: „Suntem devastați! Dacă mi-ați înfige un pumnal...”
0
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două naționale calificate
0
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Titlul este gresit! Corect ar fi fost: "Superlovitură pe care Dinamo ar putea s-o dea"!
Il respect pentru ca e dinamovist dar sincer nici in perioada lui mai buna de acum 3,4 ani nu mi se parea cine stie ce "scula de bascula " . Ii doresc sa prinda un contract bun si sa reuseasca acolo . SUCCES !
PAGUBA IN CIUPERCI
N-are cum...probabil rapid va promova inapoi imediat...cred..nu stiu...liga B e mult prea slaba ...
nu ca pare pierdut, este pierdut. de mult. e o superlovitura pe care Fc Dinamo 1948 ar da=o, nu ar lua-o, doar ca mediocrii astia care detin forumul au probleme grave de morala, principii, caracter, deontologie si respectare a adevarului. la ei, negrul e alb, noaptea e zi, soarele e luna, izvorul e ocean, si viceversa.
Negoita baga-i in B sa joace cu Rapid la matineu. :))))))))))))
Atat pentru Dinamo cat si pentru FCSB, plecarea capitanului de echipa este o afacere foarte profitabila. Daca de la Tanase nu astepta nimeni ceva, Alexe este o mare dezamagire. Pare pierdut pentru fotbal.
Cum, nu esti excitat de uriasele transferuri facute de strimbu' & neagoita in vara asta? :)
Asta e maximul decaderii lui Dinamo.cand am vazut ca Dinamo isi pierde capitanul ,nu stiam cine e capitanul actual al echipei,asta e masura maxima a decaderii acestui club! Daca alta data capitanul lui Dinamo era un jucator legendar pe care il stia toata lumea,acuma e un anonim! Foarte bine,cu 7 zile inainte de primul meci ,Dinamo nu mai are niciun varf,un proiect new new new new Dinamo creat cu stil,in 5 etape pleaca si rednic si vama si vine retrogradarea!
lovitura daca scapa de el , Negoita a spus ca danseaza limbo daca scapa de ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.