Alte știri din fotbal
Aurel Țicleanu, mesaj fără echivoc despre echipa lui Rotaru: „Craiova va câștiga primul titlu din istorie. S-a înființat în 2013”
0
Rapid are lotul decimat pentru duelul cu FC Argeș: 8 absenți
1
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj”
0
Gică Popescu a răspuns după atacul dur al fanilor Farului: „Am adus în club peste 9,5 milioane de euro”
0
Știri din fotbal internațional
Primul antrenament pentru Valverde după altercația cu Tchouameni
0
Schimbare de strategie în poarta lui Inter » Cine poate fi titularul lui Cristi Chivu dacă pleacă Yann Sommer!
0
Selecționerul Portugaliei, mesaj clar înaintea Mondialului: „Cristiano își va accepta rolul, oricare ar fi acesta!” » „Nu construim monumente pentru gloria trecută”
0
Veste proastă pentru Olanda: fotbalistul de bază s-a operat și ratează Cupa Mondială
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
nu e nici o urma de amenintare. Se stie de ceva vreme ca Dinamo a retrogradat asa ca nu mai e nici o amenintare. Dinamo nu mai ia nici un punct pina la sfirsitul campionatului inclusiv play-out. Imediat dupa retrogradare urmeaza desfiintarea. Dinamo trebuie retrasa din campionat imediat fara sa mai joace nici un meci. Dinamo retrogradeaza de pe ultimul loc cu punctele pe care le are acum
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mergeti fratilor cu Rednic...pana in liga a 3-a!Ce isi face omul cu mana lui...!N-a promis el(a cata oara),ca aduce investitori?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adica actionarii s-au saturat de mersul lor pe teren. Sincer ii vreau plecati nu batuti. Batuti sunt de soarta!
Se despart apele la club . Mureșan se dezice de Zăvăleanu care este în tabăra lui Badea . Badea duce echipa la retrogradare voit ca după care să pună mâna pe echipă . Interese meschine în ambele tabere atât în conducere cât și la echipă . Măgăreața a picat pe Strâmbu iar Mureșan și Răzvan Zăvăleanu l-au contactat pe Leo Grozavu dar refuzul a fost unul categoric menționând că el nu poate lucra într-un astfel de mediu toxic . Galeriile furioase sunt îndreptățite și se gândesc la bani pierduți pe apa Sâmbetei în a susține echipa.
batetii si voi si avem circul asigurat :)))
Merg pe idei invechite...pe principiul..""eu te-am facut, eu te omor"":::)))))
Adica actionarii isi ameninta jucatorii cu violente :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.