Alte știri din fotbal
„În ce zi a săptămânii suntem azi?” » Așa și-a primit numele jucătorul din Superliga cu o poveste incredibilă: „Am plecat de acasă la 13 ani”
0
Florin Prunea: „El e jucătorul român al anului” » Nu este Andrei Rațiu
1
Uluiți când au auzit salariul pe care îl oferă Gigi Becali: „O sumă de neimaginat”
2
Complimentul suprem! Elvețianul trecut prin Superligă face declarații la superlativ despre România: „A doua mea casă, îmi lipsește țara voastră!”
1
Știri din fotbal internațional
Vă mai amintiți de el? „Olteanul” Mariko Daouda ne spune 7 jucători care trebuie urmăriți la Cupa Africii » Cu ce se ocupă azi
0
Panagiotis Tachtsidis, grecul fost la CFR și dorit de FCSB, a plecat de la echipă după doar câteva luni: „Am realizat ceva ce nimeni nu credea”
0
„Păcat pedepsit cu moartea!” » Scandal uriaș înainte de Cupa Mondială: vor să BOICOTEZE meciul
0
Decizie istorică luată de „Boxing Day” » Nu s-a mai întâmplat din timpul celui de-Al Doilea Război Mondial
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Fosta soție a legendei din NBA șochează din nou! A apărut la eveniment fără lenjerie intimă și cu un iubit mai tânăr cu 20 de ani
2
Starul din NBA a avut parte de o surpriză de proporții din partea iubitei sale » Cadoul primit l-a făcut să exclame: „E cel mai bun lucru din lume”
0
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Indignarea unui muncitor român stabilit în Spania, după ce i s-a oferit un ...
Adevărul
De la Minerul Vulcan la Bayern Munchen și Marseille! » A antrenat din SUA ...
GSP SPECIAL
Criză pe Valea Prahovei: proprietarii de pensiuni și hoteluri au început să ...
Libertatea
Este fcgb jucaria lui casa lui familia lui ...noi ( suporterii ) voi nu stiti asta ? atunci ce a-ti vrea sa faceti ordine in casa omului sa va fie clar de cind a preluat echipa noi,voi,nu putem avea vreo pretentie in legatura cu echipa ,este un bun privat nu mai este un bun national DIN PACATE. Cine vrea sustine echipa lui gigi , eu nu mai vreau f.c.gigi becali ca ii DOAR BUCATARIA , JUCARIA lui ,regulile lui sper sa dea faliment sa dispara si gigi b. cu ea odata pentru totdeauna din existenta poporului roman
Peluza Nord ar trebui să acționeze mai dur mai ferm în ceea ce îl privește pe Gigi ! Pichetarea casei lui Gigi ,împiedicarea desfășurării meciurilor FCSB pentru scurte perioade de timp ,astfel încât domnul Becali să scoată bani din buzunar . Trebuie trezit într-un fel Astfel suporterii nu vor fi decât simpli spectatori ale veritabilelor mascari ale patronului ! Chiar daca sunt banii lui Becali nimeni nu poate confisca o echipa ! Daca vrea sa se joace așa cum afirma ,sa vanda FCSB și să înființeze FC Berceni !
Becali nu e unicul dușman al FC FCSB. Sunt foarte multi! Dar, sigur, este cel mai mare dușman!!!
Tragic este ca exista in societatea romaneasca tot mai multi oameni asemenea ciobanasului. De unde performanta? De unde rezultate? La asa mentalitate, praful se alege de tot! Cine are copii talentati (la orice), ar fi bine sa emigreze!
Mai dragilor,este usor sa scoti omul din stana,dar este imposibil sa scoti stana din om !!Asta saracu si la "palat"are nevoie sa simta miros de oaie ca altfel se panicheaza ca a ramas sarac !!Nu-l ajuta mintea sa vada asa departe ,alea pe care le spuneti voi sunt chestii pentru oameni de afaceri nu pentru ciobani bisnitari !!Asta functioneaza corect doar daca poate sa vada si sa numere personal"oile" si banii altfel nu crede ca-i un...oier avut !!
Lumea inca nu realizeaza ca asta este o jucarie a lui Becali , daca ar fi dupa el , s-ar echipa in trening si ar cobora in iarba sa stea pe banca , poate sa si intre la 2,3-0 pt echipa lui, dar e constient ca se face de rusine , iar MM Stoica ii sufla in viezure... ce poate face banii din om . Asta o sa faca asa la nesfarsit , a si declarat dar era si de inteles. Poate se va opri atunci cand presa sportiva care il tot contesta atat nu se va mai duce sa puna intrebari sau sa-l sune in direct. Tot dati vina ca vor fanii informatii ... nu vrea nimeni asemenea informatii , iar fanii daca tot le vor , vor gasi ei o cale sa afle info intru fel sau altul. Murinho a venit la conferinta de presa si in sala nu se afla nimeni , l-au luat la misto , asa ar trebui si cu pseudo antrenorii astia care vin pe la FCSB. De ce ii luati ma interviu ??? Antrenor nu este , decizii nu ia , pe Becali de ce-l sunati ma ca nu antreneaza el ... o lume plina de dala turcesc avida dupa senzational iar mai apoi cand ii vad la tv cum sunt ei specialistii mirati de ce face gigi ma pufneste rasul. Incetati ma sa ii mai cautati , sa vedeti schimbari de atitudine ... Becali e bolnav dupa audienta , mai rau ca voi astia din media.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E foarte bine ca-si falimenteaza clubul. El stie ca in 2 ani (atat are la dispozitie) trebuie sa dispara din Liga I. Intre timp se joaca de-a antrenorul. Mai vinde ce mai poate si ... basta.
Eu zic ca nea gigi este un pastor bun !! Pastoreste ft bine echipa. Sunteti invidiosi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.