Alte știri din fotbal
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
0
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
0
CFR Cluj nu renunță! Ioan Varga vine din Africa să-l convingă pe Pancu: toate detaliile din culise
1
FRF a anunțat cele mai bune academii de copii și juniori din fotbalul românesc » Unde se află Dinamo și FCSB + surpriza de pe podium
0
Știri din fotbal internațional
O docentă în retorică: „Chivu are discurs aristotelic!” » Sky Sport i-a dedicat documentarul „Cuvintele titlului”
0
După ce Gică Hagi a anunțat decizia în privința lui Alexandru Mitriță, atacantul a fost din nou decisiv
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul lui Haiti, la prima participare la Mondial după 52 de ani » Doi jucători din Premier League
1
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
7
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Asta sa intimplat la Steaua cind v-au scos oamenii lui becali afara in suturi. Pe Giulesti iti garantez eu ca NIMENI nu-i scoate pe aia afara de pe stadionul lor... DA , AL LOR. Sunt singurii care chiar pot spune asta. Sunt acolo de cind lumea. Giulestiul e Rapid , Rapidul e Giulesti si Rapid si Giulesti = SUPORTERI SI IARASI SUPORTERI. Tare as vrea sa fie si la noi la "U" asa.
mai nou cuplezi 24/48 , get a life
Fecalizatule!
A fost și bulibașa ?
Tuturor rapidistilor ce au fost prezenti ieri la reuniunea de la Miorita din Giurgiu le doresc Sarbatori fericite, sanatate si la anul CAMPIONI !!! Asa sa ne ajute Dumnezeu ! Restul e can-can !
Copos a suportat ci stoicism injuraturile din Giulesti, dar Porumboiu nu o sa inghita asa ceva niciodata. Va scoate afara din stadion.
toti is buni de gura,ca ar veni investitori la rapid,pana sa dea banii! Copos e clar ca nu cere doar 1 leu-in jur de 25-30 de milioane e datoria pe care o are de platit viitorul patron,eu zic ca daca copos primeste banii astia ar vinde echipa-se vede asta din faptul ca el de 1 an jumate cel putin finanteaza rapidul doar din imprumuturi de la banci. Porumboiu ar avea un avantaj daca ar veni,pentru ca daca aduce si jucatorii de la vaslui-pe care nu cred ca trebuie sa mai plateasca nimic,ca sunt tot ai lui-impreuna cu ce are la Rapid-99,99% ar lua campionatul din primul an!daca va veni cineva ceea ce e aproape imposibil ala va fi porumboiu,dar sunt sanse minime!
Stie fotbal Omul cat toti postacii tai la un loc. Ati vrea voi sa vina si achite El 30 de bulioane datoria voastra (facuta fara performanta) si sa va scoata din rahat. Daca oamenii ar fi mai buni,am putea atige cerul cu mana,in fiecare suflet ar straluci o STEA,fiecare brad ar strange magia in jurul sau...fiecare vis ..
Stralucirea STELEI de Craciun sa va lumineze inimile si sa va umple de liniste, iar inimile voastre sa se oglindeasca calda lumina a lumanariilor. Craciun fericit !
Trebuie să fii tâmpit ca să-l vrei patron pe istericul de Porumboiu. Tipul trebuie băgat la balamuc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.