Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Van Persie, după eșecul suferit la București: „Le-am dăruit meciul! La 3-1, jocul era al nostru”
0
Siyabonga Ngezana a surprins pe toată lumea: „Nu știu dacă voi mai fi aici. Doresc echipei succes în meciurile rămase”
0
Mihai Stoica a lăudat 5 jucători, după FCSB - Feyenoord: „El a fost fenomenal. Va face înconjurul lumii”
0
Gigi Becali, anunț-„bombă” la miezul nopții: „Îl sun și îi propun contractul”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Judecătoare din Craiova avertizează că Inspecția Judiciară îi va vâna pe ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
Alt prost ! Tu pe cine faci oltean ? Eu stiu ce inseamna Hermannstadt si stiu si cine sa *** cu ***. Cu siguranta nu sibieni. Cred ca ai probleme cu intelesul !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai pui de oltean, cica Robby, tu stii ce inseamna Hermannstadt? Natia voastra este foarte corcita, mai ales de catre turci, vezi-ti de originile tale inferioare!
Cred ca e mai bine să nu ne prindem mintea cu toți ratați. Prostul cel mai prost e prostul alterat de filosofie!
Iară nu înțelegi prostovane? Greu cu tine . Istorie varză, cultură generală varză, prostie din plin.
Dupa ce ca scrii numai prosti, esti și prost informat. Ești varză oltene .
Ma, da ce nervos esti, dai tranteli! Ce - i tranteala, vreo marca de bere, vreun ginars ceva? Ce sa aibe echipa hermannsdtanenenilor, nimic, doar ce - i greu de pronuntat ptr comentatori, hermannsdtaneanule, ptiu, dreace, ca numai niste motati pot pronunta asa ceva. In rest, numai bine, sanatatea e pe primul plan. Tranteli? Ce dracu - s alea, au de - a face cu violenta??
*** ? Ai prea mult timp liber. Get a life. *** ce nume are echipa ma ? Ca deja ma enervezi de iti dau doua tranteli. Stai la tine in oras si vezi de treaba ta. Si pana una alta, ***, hermannstadtenii, cum ne numesti tu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In jur de 1250, adusi de primii regí catolici unguri, care nici macar nu erau unguri ci apartineau casei d'Anjou. Eu nu v - am numit prosti, da va doresc muuulta.... sanatate hermannstandanenteiloerenilor, ma rog, intelegeti voi, ca doar aveti mot, *** *** - ul...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai robyta, esti slabut baiete, sasalii au fost niste parsivi hrapareti, pune un pic mana pe Cartea de Istorie! Totul a fost pentru EI, numai ptr ei!E usor sa te dezvolti fiind PRIVILEGIAT si avand sclavi care muncesc ptr tine,. fostii proprietari ai pamanturilor ce le - ai primit gratis. Baietas, ptr ca zi putini neuroni si - aia subdezvoltati, aici e vb de romani, care fii atent o zicere a imparatului Iosif al II lea "Acesti bieti supusi rumuni, care sunt fara indoiala cei mai vechi si mai numerosi in Transilvania, sunt atat de chinuiti si incercati de nedreptati de oricine fie ei unguri sau sasi, ca soarta lor daca o cercetezi este intr - adevar de plans...." n - am zis -o eu baietas!!! Nici pe unguri nici pe nemti nu i - a invitat NIMENI aici! Iti place sa - i ***, n - ai decat, probabil ca - ti place!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pacat ca au plecat. Au fost oameni harnici cu cap, nu ca tine. Au construit orase frumoase si au avut cultura. Ne-ar prinde bine sa mai avem cativa din ei. Cultura bai baiatule, cultura.....lipsa la oameni ca tine.....si avem prea multi ca tine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.