Alte știri din fotbal
Atacantul uitat al Giuleștiului era în vacanță în România și a ajuns la Dinamo - Rapid: „Acum mă plimb și muncesc”
0
Victorie la limită în Arsenal - Lyon, a doua semifinală din UEFA Women's Champions League
0
Dinamo - Rapid, derby pentru Europa » Echipele de start + cele mai tari cote
19
Filipe Coelho nu a uitat: avertizează înainte de FC Argeș - Craiova
1
Știri din fotbal internațional
Iată finala Cupei Angliei! Terapia de șoc a funcționat
0
Eroina lui CSM București în fața danezelor: „Le-am omorât! Hai la party!”
3
Torino - Inter, în etapa 34 din Serie A » Echipa lui Chivu s-a desprins: ce se întâmplă la acest scor
0
„Eșecul nu va trece… în liniște” » Anunț despre Răzvan Lucescu la o zi de la finala pierdută: „Va trebui să-și recunoască greșelile”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Proiectul „Curtea de apă”: Cum încercau românii dintr-o fabrică de bere să ...
Libertatea
Scenă macabră pe stadionul unui club de tradiție din Germania. Cadavru ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Un kilogram de cartofi costă 0,6 lei, iar litrul de lapte 3 lei, într-un ...
Libertatea
Atunci i-am spus ca sunt prin tara si din greseala era si el tot in orasul respectiv si s-a oferit sa ma duca prostul cu masina . In momentul ala am iesit de pe forum pentru ca nu stiam ce sa-l mai mint .
Ma ia cu caldura numai cand ma gandesc cum inventam zilnic tot felul de gogosi pe care voi le serveati pe nemestecate . In plus , imi dau seama ca sunteti mai prosti decat credeam , acum dupa ce am recunoscut ca nici nu ma numesc Cristi nici nu sunt avocat.:)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Era frumos in vremurile cand va minteam la foc automat iar voi ma credeati ca prostii dar acum va repet ca spun adevarul deci nu ma cheama Cristi si nu sunt avocat ci sunt doctor .*** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
.)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conform statisticilor Eurostat 11% din populația României furnizează 78 % din PIB și simpatizează cu Dinamo. Ca sa fie liniște în tara lasă lumpenproletariatul sa joace finala cupei ligii:))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu @au@ intrat, ci pur si simplu 'a' intrat repede pe cele 7-8 clone de care dispune, crezand ca sperie pe cineva in afara de propria lui figurina obscura. ideea e ca onorez foarte rar contul pe gsp in ultimele 6 luni, asadar prezenta unui comentariu al meu in aceasta seara este un eveniment major in viata lui supertrista, goala de emotii si trairi. ce motiv mai bun decat sa isi invioreze sufletul pustiu si mintea candrie, decat sa incerce sa se comporte absurd ? el incearca, acum nah, nu e vina lui ca isi gaseste companioni. una peste alta, cu sau fara Rednic, Dinamo trebuie sa creasca si mai mult in urmatoarea editie. la urma urmei, T 19 trebuie sa ajunga in vitrina cu trofee, deja sunt multi ani de seceta. nu depinde insa de antrenor cat depinde de forta financiara a unui club. aici am si avem semne clare de intrebare, intrucat negoita este un actionar extrem de zgarcit. nu intelege ca in Romania un club nu se autofinanteaza total, pentru ca spectacolul nu este atractiv in totalitate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.