Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, reacție după gesturile făcute de Octavian Popescu și Daniel Bîrligea: „Asta deranjează prea tare!”
1
Un nou litigiu la FIFA pentru CFR Cluj: „A expirat termenul limită”
0
Mutu, dezvăluiri despre perioada petrecută la CFR Cluj: „Jucătorii au vrut să scape de mine! Am vrut să-i dau afară pe trei, unul e și acum”
0
„Dați-mi banii!” » Antrenorul umilit în Superliga se răzbună: „Am găsit un club grozav. Imediat a început haosul!”
1
Știri din fotbal internațional
Mesaj dur din Anglia » Șeful Premier League, atac la adresa FIFA: „A apăsat butonul de autodistrugere”
0
Jose Mourinho, prima reacție după ce Barcelona l-a „furat” pe Rodri: „Real Madrid nu poate accepta asta”
0
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
23
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Interesele din spatele exproprierilor pentru proiectul „Grădina Timpului” ...
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
S-a deblocat e-Terra, dar a început haosul: peste 200.000 de cereri la ANCPI
Libertatea
Aici nu mai este vorba de atragere... s-a ajuns prea departe. Este nevoie de negocieri directe, foarte clare cu galeriile... si chiar si-asa s-ar putea sa nu fie suficient pt masa mare a suporterilor.... E nevoie de o pace cu MApN-ul, intr-un fel sau altul.
Cand el detine palmaresul si istoria de ce sa-l intereseze de ceva ce ii este recunoscut ?
cu pufuleti de mai buna calitate.
Nu mai au de unde, dar poate face gheorghe vreo manevra si aduce ceva de la Jilava, cica si-a facut acolo relatii puternice :))
Aduceti iar gloatele kaki si o sa aveti spectatori la comanda.
Spectatori=Privitorii
Vezi, asta-mi place mie la tine, tii la caterinca, asta inseamna sa fii mafiot :))))))))))
aveam un magazin manageriat de mustata:)) ca sa vezi de amrketing bun avem... deci nu, nu avem nimic pentru noi! din pacate, noroc ca il avem pe jiji razboinicul luminii:))
Biletele erau scoase la vânzare de băiatul lui Argaseala care are magazinul Steaua din Grand Arena împreună cu Mustata.Cele enumerate mai sus sunt o mica parte.atâta timp cât pe interlop nu îl interesează sigla .palmaresul și istoria Stelei atunci nici pe noi nu ne interesează FCSB ul lui.
Asta vorbeste cum a vazut ce se intampla in Vest ... Cate " sandviciuri " se mananca pe ilie oana ? ... Cate tricouri cu Nepomuceno au petrolostii? de ce Sa mananci un sendvici Si Sa dormi la un meci cu Voluntari pentru 30 de lei cand poti manca o ciorba acasa Si dormi in pat pe gratis ... Performantele atrag suporteri bai marchetingule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.