Alte știri din fotbal
Venituri COLOSALE pentru FCSB! Suma uriașă care a intrat în conturile campioanei
0
Echipe de start la România U21 - San Marino U21, în preliminariile Campionatului European » Cum arată calculele calificării
0
Dănuț Lupu a identificat vinovații pentru ratarea calificării la Mondial: „E o problemă mare. Nu e a Federației”
0
Cătălin Cîrjan intră pe masa de operație imediat după finalul sezonului
0
Știri din fotbal internațional
Sumele cheltuite de cluburile din Premier League cu managerii demiși » Igor Tudor este al nouălea schimbat
0
Două nume noi în tranzacția pentru Alessandro Bastoni » Barcelona îi propune lui Inter un atacant și un mijlocaș
0
Sky Sport a anunțat: acord între Roberto De Zerbi și Tottenham! » Detaliul care amână comunicatul oficial
0
La asta nu se așteptau! Cum i-au întâmpinat kosovarii pe turci, înaintea barajului: „Ați achitat datoria în 1999”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Șeful ARR, Cristian Anton, ținea acasă cutii pline cu bani. DNA a numărat ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
vai de voi :))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce se agita *** :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
suspiciuni ca in loc de 3 puncte au luat 1?...:)....voi sunteti exact pe capra vecinului...:) ...ca sa abateti atentia de la una,scoateti alta ..:)
Eugen Eugenescu,eu vorbeam de Europa tata,in legatura cu Dinamo.Mai bine taceai.Tu spui de Voluntari si demonstrezi ca esti un simpatizant al lui Dinamo asa de slab,precum neBroasca sau ultras_tei sau faxx:) Eu spun ca Dinamo nu aduce mai mult de un punct din Europa Romaniei doar daca trece de vreo Olimpia Balti sau alte echipe de mana a 7-a si tu zici de ce mana este Voluntari?Doamne fereste,imi stric tastatura pe d-astia ca tine,stai putin sa te sterg si pe tine din Recycle Bin
Nici nu ma mira ca poti pune intrebarea asta daca nu ai inteles nici acum ce s-a intamplat cu Pandurii ! De fapt numai tu si inca vreo trei nu puteti intelege ..... Dar faptul ca de la intrarea in Liga I intre Viitorul si Fcsb/ex steaua, nu a fost nici un meci corect, poti sa intelegi ? Aici cred ca nu vrei !!!
Si de dinamovistii de la a.s.a care au imlorat sa ia rosu ca sa nu joace cu fcdb 2013 ce spuneti....nici o suspiciune? Chiar 4 cartonase rosii???
bourceanu a plecat ca mare vedeta,.....a fost pe unde a fost si a venit ca ultima petarda...acum e iar mare vedeta! antidopingul mai face ceva? sau ramanem cu sharapova? nu la jucatori e problema la viitorul.......face nasul echipa in asa fel incat sa dea 6 puncte finului! l a tinut el la inchisoare la academie,...sa nu l serveasca acum?
Ce logica: a batut pe Astra deci a dovedit ca poate bate pe oricine... Pai si cand a luat bataie (clar) de la Voluntari a dovedit ca poate lua bataie de la oricine?
hagi trebuie numit REGELE *** adica al vede o tara intrega cum se ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.