Alte știri din fotbal
Postarea lui Cătălin Cîrjan după ce a apărut că a refuzat-o pe Metalist » Dinamoviștii și-au amintit de Politic
0
3 transferuri aliniate la Dinamo » A mai rămas doar prezentarea oficială
0
A reziliat cu Dinamo! Pariul lui Kopic a „rupt” contractul: GSP are detalii din culise
0
Gică Popescu, dialog interesant cu Ilie Dumitrescu: „Lasă-mă să termin! Nu mai sugrumați cluburile”
1
Știri din fotbal internațional
Fostul elev al tehnicianului spaniol dezvăluie: „Luis Enrique ne transforma în roboți și i-am spus că nu eram calculatoare”
0
Jurnaliștii spanioli anunță „bomba” la Real Madrid!
0
Florinel Coman, s-a accidentat în duelul cu echipa lui Cosmin Contra: imagini cu piciorul fotbalistului
0
Negocieri istorice: Sergio Ramos a sosit pentru a cumpăra clubul!
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Trump amenință că va trimite armata în Minnesota, dacă autorităţile nu ...
Adevărul
Cine e românul vecin și prieten cu președintele asasinat, care l-a adus pe ...
GSP SPECIAL
Procesul asasinării lui Ioan Crișan. Fosta amantă a omului de afaceri: ...
Libertatea
Gicusorule se vede ca stai in Micro40..alias 3 t(tigani,tarani,tantzari)..tu ai vazut alt meci..toata asa zisa cearta dintre Jiji si Stan a fost doar un paravan. auzi tu..acum sunt prieteni..dupa vorbe legate de neveste,de capacitatea intelectuala,etc ..cum mai pot fi doi oameni prieteni la 2 saptamani dupa ce s-au balacarit in presa..prea cusuta cu ata alba. banii pe Szekely reprezinta banii pe cele 3 puncte.
va spun eu ca nu face banii.Szekely este umflat rau de tot.L-am vazut etapa de etapa la Otelul,M. Stan a facut cea mai buna afacere cu Gigi.Iar i-a tras-o cum a facut si cu ceilalti care s-au mai dus la Steaua.
Eu zic ca acordarea unei sanse lui janos de a juca an ghencea, este foarte mare,el este un fotbalist care steaua are nevoie la momentul actual,si an viitoar el o va ajuta pe echipa din ghencea,sper sa nu aiba soarta lui vatca,el va face o figura buna an ghencea,si asi va arata nivelu de joc,cum a facut-o si la otelu-galati,becali sa al cumpere cat mai repede cat nu al va cumpara altiisa vina an ghencea SZEKELY SZEKEY<SZEKELY>SZEKEY
tahere dak nu il iei p szekely un rapidist adevarat esti cel mai mare bandit si nu mai calci in giulesti fara dus de flegme jegosule tine minte ;()
De unde stii voi ca a dat meciul?mai taceti ma,am fost 70 de minute peste ei,ca a ratat jula la faza aia?am mai zis a mai avut ratari asa,se mai intampla.Si daca aia valoreaza 10-20 mil de euro szkeley nu valoreaza 1.5?cat cere Stan? ,mai dati-o drq ca sunteti pe dinafara,e cel mai bun mijlocas dreapta roman la ira actuala,si merita sa fie titular la nationala!e cu mult peste petre sau nicolita,are si viteza si tehnica
Auzi Gicusorule..Szekely nu valoreaza banii visati de tine atat timp cat echipa la care joaca a dat meciul ciobanului. Cand o sa aud ca jucatorii romani se transfera afara pe sume de peste 10mil euro atunci o sa cred in acest campionat. uite partizan belgrad a vandut 2 jucatori(ma rog unul urmeaza)cu peste 10 milioane fiecare. nefiind stelist nu tin minte meciurile de 2 lei pe care le fac asa ca poate ai dreptate in privinta lui Vatca dar imi aduc aminte ca au fost ceva zvonuri atunci.
Omu' oricum e peste valoarea echipei Otelul,asta e clar,si cum acolo nu se investeste,tre; sa plece...unde sa se duca,la Rapid,nu vedeti in ce hal isi bate Copos joc de jucatori,uitati-va la Coman,ce portar,si cit chin sa-i mai mareasca salariul...normal ca vrea la Steaua,vrea si el sa joace in LC...schilacci da-i drumu de pe site,n-ai treaba cu fotbalul...
Si pt alt crizat @kimi,ce jucatori buni ne-a luat steaua sub presedintia lui Stan? ca de vatca nici nu se pune problema S-a dat accidentat,ma rapanila?el a intrat accidentat in teren si avea de cateva etape probleme,la fel si jula juca de jumatate de an accidentat la genunchi si chiar si Deac avea probleme
@schilacci esti un dobitoc,szekely e cel mai bun mijlocas dreapta roman,nu valoreaza 1.5 mil cat cere Stan?,iar Jula a mai ratat in felul asta,si in cupa UEFA Toti va dati cu parerea dar nu stiti nimic,iar cat despre Vatca el a fost dorit de steaua dupa ce i-am batit acasa cu 2-1,si dupa ce am facut 3-3 in cupa cu ei,dar ai aratat cat de bine esti informat.Daca habar nu ai taci drq si nu te mai criza pe toate site-urile ca ne faci de kkt
ai uitat batrane ca stelistii l-au ales pe Nicolita in topul ;CEI MAI MARI ROMANI AI TUTUROR TMPURILOR; , inaintea lui G. ENESCU , C. PRUMBESCU, N. IORGA...Acum e prost ai??E mai bun bozgorul ala , care va spun din sursa sigura , e rapidist suta la suta .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.