Alte știri din fotbal
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
0
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Ce se întâmplă cu Mirel Rădoi după disputa cu Becali » Mihai Stoica: „Am vorbit cu el”
0
Știri din fotbal internațional
Transformare fizică incredibilă a fostului campion al Angliei! » „S-a retras în munți și s-a dedicat religiei”
0
„Dame un grrrrr” » Atletico Madrid a râs de Barcelona printr-un clip viral postat pe contul oficial
1
Coșmarul Barcelonei contraatacă: „Nebunie să acuzi un jaf. Parcă n-ar fi primit 8 penalty-uri!”
3
Diego Simeone: „Ori de câte ori înfruntăm Barcelona, ajung la concluzia că există o singură modalitate de a o face”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Glenn Corn, fost oficial CIA și profesor la Institutul de Politică ...
Libertatea
Szekely nu fa prostia sa mai ramai in prostia asta de campionat, dute frate in strainatate daca e sa pleci de la otelul.Iti urez multa bafta in continuare.Szekely oricum esti mai bun decat "tiganu".
Pentru ultima oara,si fac reclamatie la Consiliul National Al Audiovizualului... de ce in loc de cuvantul "c.e.n.Z.u.r.a" apare "indrumare pe calea ... " ?? Voi chiar nu diferentiati LIMBA ROMANA de injuraturi? PATETIC.
GSP, de ce nu pot scrie "a centrat p-r-o-s-t" ?? Auzi acolo, apare exact antonimul. Omul a centrat anapoda, mingea s-a vrut la cap,nu la piciorul lui Dayro. Imi pare rau ca puneti cenzura pe oamenii decenti si lasati injuraturile.
Voi chiar sunteti tampiti? Ce aveti cu ungurii?? Poate ultrasii ceferisti,da. Dar acceptati un jucator evident mult mai bun ca Banel!!! Sa fim seriosi, in afara de autogol si de plesneala din meciul cu oltenii (a centrat prost,dar mingea a ajuns la Dayro), ce naiba a facut Nicolita sezonul asta? Ca are probleme in familie...sa aiba;trebuie scos din primul 11!!
Szekely tu unde naiba vii , ca pe dreapta il avem pe Nicolita esti nebun? Mori ba la Galatiul tau.
Dute ungure-n Giulesti ca acolo ti-ai dorit. acum vrei la Steaua ca e rost de bani da? Afara cu ungurii din tara.
Bai bozgore, lasane naibii in pace . Ce sacauti tu la Steaua bai jigodie.Ramai naibii la galati ca avem rezerve destule. Daca te prindem in ghencea , iti rupem picioarele bozgor nenorocit.
Am o curiozitate :Nicolita cu care picior stie sa dea in minge...banuiesc ca nu se bazeaza pe niciunul.Atunci ce dracu cauta loser-ul asta in nationala.O sa-l tina acolo pana o sa dea un autogol spectaculos.
Iar vrea Steaua un jucator pe care sa il priveze de valoare.
Ba fututi mortii matii de jegos, parca nu vroiai la Steaua. Ramai acolo javra ca si tu esti un Surdu2 , daca te prondem pe Ghencea iti rupem capu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.