Știri din fotbal internațional
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi: echipele probabile + cote
0
Brazilia - Maroc » Ce GOL marchează Vincius! Cel mai frumos meci al Mondialului
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
@Sundance;Normal ca e diferenta de stil,voi ati fost infiintati de politrucii sovietici,deci e doar rivalitate intre frati,Rapid e altceva.
ba ,da normal ca te-ai bucurat ,ragea pros/tia in tine,pros/talaule
Campionatul s-a pierdut cand a plecat Piturca. Cu antrenori de teapa lui ILIE RAGALIE DUMITRESCU si MARIUS LACATUS TREPADUS nu se poate castiga campionatul, ba mai mult nu termini in primele zece (10) locuri.
Nu-l mai vezi ca nu mai intram direct in grupe. Si de preliminar nu trecem. :(
Adevarul este ca nu i-am mai vazut niciodata jucand asa prost! Chiar! Va aduceti aminte de un meci in care sssteaua a jucat mai slab? Pe bune!
Ai dreptate! Ce m-am mai bucurat la golul 4 al lui Middlesborough! A auzit tot cartierul! A fost supeeeeeeerb!
TIKI-TAKA! Sau era KAKA? Beeeeeee! Ce m-am mai distrat la meciul asta!...
MMstoica, ai un debit verbal de tampenii pe secunda scoase, mai ceva ca Dambovita! Ba, ce dracu, fara Pooole si alte c@caturi tu nu poti oracai?
Aveti si voi grija ce faceti, ca v-o da Steaua cand va e lumea mai draga si, iar il vad pe Sumudica cum face infarct si urla ca l-au mancat arbitrii!
ba pinalty ,stii ceva ,sa-mi bag pu/la in gura ta,apropo in ce divizie e ceahlaul ,a,b,c.sau d ,ca nu mai stie nimeni,de bine de rau ,steaua joaca an de an in cupele europene ca sa se uite un b/ou ca tine la tv,de bine de rau a mai adus si puncte putine ,dar le-a adus ,cfr urziceni ,au profitat de asta si au fost in liga,dar tu cu neamtul ai fost in pu/la ,cindva in intertoto,asa ca du-te si comenteaza ,sub pietricica si nu te mai aventura in discutii inutile ,despre steaua ,care a bucurat lumea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.