Articol de Cristina Negrilă - Publicat sambata, 13 septembrie 2008 00:00
Partida din această seară va fi condusă la centru de Cristi Balaj. "Centralul" din Baia Mare i-a mai arbitrat pe giuleşteni în 27 de partide, 16 dintre acestea terminîndu-se cu victoria Rapidului, 6 au fost remize şi doar în 5 partide alb-vişiniii au pierdut. Totuşi, preşedintele Unirii Urziceni, Mihai Stoica, s-a declarat mulţumit de delegarea lui Cristi Balaj: "Am încredere în el că va face o partidă bună şi chiar dacă va greşi sînt sigur că nu o va face intenţionat. Cristi Balaj nu arbitrează cu tentă", a declarat MM.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!