Alte știri din fotbal
Anchetat pentru ucidere din culpă, Kader Keita i-a arătat judecătorului două oferte de transfer și a primit acceptul să părăsească România!
0
Jucătorul arătat cu degetul după FC Botoșani – Rapid: „E clar că avem o problemă acolo”
3
Andrei Nicolescu: „O să spun o chestie. După Craiova, cel mai mult m-a bucurat că ei s-au ofticat atât de tare”
0
Scandalizat de noua modă de a începe meciurile în Superliga: „Băi, băieți, terminați cu prostiile astea! Ce copiați? Prostia?!”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Pe 29 iulie, noua sală de 4.670 locuri din România va găzdui debutul FIBA U18 Women’s EuroBasket 2026 - Division B
8
Motorina sare de 10 lei, la un lanț de benzinării din București, marți, 28 ...
Libertatea
Cât costă cinci zile la mare în vârf de sezon. Hotelurile cu servicii all ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Reactorul nuclear 1 de la Cernavodă, oprit din lipsă de apă, pentru prima ...
Libertatea
Tu te-ai nascut umilit, prostule
Nu te-ai prins, e legea lui Talpan care ii da maximum de umilinta pipereanului.
Daaa. I-a umilit Steaua pe fecesebisti.
Respect Talpan!
Talpan, agent FSB!
Sunteti de noaptea mintii, ne bucuram ca ai abandonat Steaua Bucuresti si ati migrat la SC Fotbal Club FCSB Mogosoaia SA.
Talpan, agent FSB!
Le-a dat-o asta mai tare decât cei de la Silkeborg!
*** Talpane?e al lu tactu?*** pe banii romanilor?***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai daca v-au furat palmaresul mergeti la politie si depuneti plangere... Trimiteti-l pe Talpan la sectie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.