Comentarii (105)
timm
timm  •  11 Aprilie 2017, 10:33
Postat de timm pe 11 Aprilie 2017, 10:26

Informam habarnistul rapidist actual gigist ca: un jurist poate ajunge avocat, procuror, judecator sau notar si fara examen in conditiile legii. De exemplu, juristul Ponta a ajuns avocat fara examen.

Este cel mai mare cosmar al fcsbistilor.

timm
timm  •  11 Aprilie 2017, 10:26

Informam habarnistul rapidist actual gigist ca: un jurist poate ajunge avocat, procuror, judecator sau notar si fara examen in conditiile legii. De exemplu, juristul Ponta a ajuns avocat fara examen.

1498434707123363
Dumitru Neculai  •  11 Aprilie 2017, 07:41

ARMATA E CU NOI ASA ATI PROMIS ACUM VATI SUCIT BECALI A FOST PACALIT ACUM NE LUAM DUPA TALPA LACA STOICA PITI SI ALTII CE NU SA ANTELES CU BECALI DIN CAUZA LOR CA NU AU VALOARE NOI NU UITAM ATI PROMIS ARMATA E CU POPORUL VREM DOVADA

10205708568547632
Vladimir Bogdan  •  11 Aprilie 2017, 07:35

pentru omul ăsta, pentru principiile de drept și împotriva TRĂDĂTORILOR DIN MApN trebuie ieșit în stradă! după Talpan și după echipa Clubului Sportiv al Armatei, *** care s-au înțeles cu Becali (și nu de ieri, de azi... de la Babiuc șiOțelea) vor trăda și vor vinde tot: inclusiv ȚARA!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  10 Aprilie 2017, 23:06
Postat de jalabert pe 10 Aprilie 2017, 22:39

doi prosti timm si catalyn care se consoleaza cu ideea ca sunt si altii prosti ca ei, ca nu sunt singuri in prostia lor.

Ai fost comunist bolsevic, apoi basist, apoi gigist. REGRES.

1048432045196571
Neculaescu Mircea  •  10 Aprilie 2017, 22:41

asta trebuie bagat la bulau impreuna cu tstoica, piturca, si toti cei care au pus botul sperand ca vor beneficia de ceva malai picat din cer.

jalabert
jalabert  •  10 Aprilie 2017, 22:39

doi prosti timm si catalyn care se consoleaza cu ideea ca sunt si altii prosti ca ei, ca nu sunt singuri in prostia lor.

utilizator șters
utilizator șters  •  10 Aprilie 2017, 22:26
Postat de timm pe 10 Aprilie 2017, 22:23

Cu acte, cu evaluare, legal.

Si pt ca apartine Statului trebuie organizata licitatie publica altfel se poate lasa cu parnaie ....

vasglo
vasglo  •  10 Aprilie 2017, 22:08
Postat de timm pe 10 Aprilie 2017, 22:02

Daca au cumparat marca si palmaresul nu platesc nimic. Nu am vazut actele. Nu se judeca pe ele ca sa fie publice la dosarul cauzei.

Cum sa cumpere o marca din patrimoniul Statului?!! Ma dezamagesti, numai gura e de tine!...-:)

timm
timm  •  10 Aprilie 2017, 22:02
Postat de vasglo pe 10 Aprilie 2017, 21:55

Vad ca esti foarte informat si foarte guraliv (sic)! Poate ne spui si noua cam cat plateste Badea si Negoita statului roman pentru marca notorie "Dinamo"?!....-:)

Daca au cumparat marca si palmaresul nu platesc nimic. Nu am vazut actele. Nu se judeca pe ele ca sa fie publice la dosarul cauzei.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 11
Comentează