Alte știri din fotbal
Veste de impact pentru Dinamo! Premieră după 9 ani
0
FCSB, speranțe spulberate! CCR i-a respins „ultimul cartuș” contra Stelei: urmează dosarul prejudiciului!
0
Scandal total în Senat, la votul pe „Legea Dragomir”: „Nu am mai văzut niciodată așa ceva!” » Miza UDMR: au boicotat ședința!
0
A semnat cu Dinamo până în 2028: „Nu e păcăleală de 1 aprilie”
0
Știri din fotbal internațional
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
0
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Fiscul a controlat 46 de companii petroliere după scumpirea carburanților, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Olaru si Pantea 6? Tamm 4? Olaru era pe tot terenul, si fundas, si mijlocas, si al 2-lea varf. Pantea a ridiculizat 3 fotbalisti de la Sepsi in aceeasi faza. Tamm a castigat fiecare duel si a respins fiecare minge, avand o singura greseala la ocazia lui Rondon. Cineva e extrem de suparat cand a dat notele, a si uitat *** cfreilor din meciul cu U.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Greșit, omul meciului a fost arbitru. Sa dai astfel de penalty-uri...cel puțin a fcsb-ului este de ras
De ce nu te-or fi oprit și pe tine la școală?!
Gogule, nu te mai nervoza, n-ai pe cine, nene! Ce-i califica pe notangi? Nimic, doar interesele unora, știu dumnealor că d-acolo mânăcă!
Sepsi nu a jucat ce știe aseară, a lăsat-o mai moale. Cu noi au mâncat gazonul. Ciudat.
Ca de fiecare data omul meciului arbitru ,pe deasupra este și din București (De Ce!?) Plus alt om al zcsb la VAR, Hațegan!? Toată tara vede asta dar nimănui nu- i pasa !? Hagi ,G . ,Popescu ,Rapid ,Craiova etc .alta data mult prea filozofi acum tac și spun ,Bine ca nu mi s- a întâmplat mie !? Opriți combinațiile domnilor !
Note de cacao, ca de obicei, chiar sunt curios pe ce criterii se acorda. Dawa a făcut penalty, dar în restul meciului a avut multe alte intervenții bune. La fel și Tamm. Nu sunt nicidecum "avocatul" lor, mai ales al lui Dawa, care o comite meci de meci, însă nota 3 mi se pare o exagerare. Miculescu nu a jucat absolut nimic și a primit nota 5, la fel ca Omrani, care a participat la mult mai multe faze decât arădeanul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.