Alte știri din fotbal
Steaua se întărește în defensivă » Fundașul maghiar a semnat până la finalul acestui sezon
0
Cere ca Bergodi să fie DEMIS după scenele reprobabile: „Asta face un club serios!”
5
Universitatea Craiova, material dedicat pe trei pagini în A Bola: „Cel mai portughez club din România”
0
Iuliu Mureșan a găsit și alți vinovați » Cine ar fi greșit la derby-ul CFR - U Cluj: „Stăteam în lojă, am văzut!”
0
Știri din fotbal internațional
Traficantul implicat în asasinarea fostului fotbalist Andres Escobar a fost omorât
2
Wolfsburg - Dortmund, decis de un gol venit în minutul 87! Clasamentul în Bundesliga
0
Rareș Burnete tocmai a înscris primul gol în fotbalul profesionist! Nota obținută de român
0
Mikel Arteta s-a declarat încântat de jucătorul lui Arsenal: „Asta face cu adevărat diferența”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Tinerii polițiști renunță la uniformă și se fac șoferi de TIR, din cauza ...
Libertatea
Și mai credeai că ești și deștept, dar ești prost îngrămădit...!!!...
Lasă tu abureala asta băă, mai bine spune cum ați ajuns din o echipă nou înființată direct în divizia A ! Credeam că bolshevicii nu mai sunt la putere !
Și tu te crezi un VanBasten,fiind de fapt un simplu prostovan...!!!...
Asta e caracterul, ce sa faci..."Toată lumea împotriva noastră, nu ne recunoașteți meritele", etc...S-ar potrivi ca o mănușă la Rapid!
te mira? nu vezi ca toate televiziunile sunt cu jiji? toti vorbesc de fcsb de luni de zile! stiu ei ce stiu, asa cum eu doar banuiesc! hagi o sa o lase mai moale cu jiji, are datorii la el! ma mira, data trecuta cand era cu Viitorul i-a zis finului "***!" cand a vazut care are sanse la titlu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rușinos pentru antrenorul Hagi sa se contreze cu băiatul ăla de 23 de ani, caracter zero !
Nu știu cât de bine au pregătit jocul pentru mâine fecesebiștii, dar declarațiile lui Târnovanu și Tavi au fost vizibil pregătite, ocazii de a se da și ei ce nu sunt... adică steliști. (Mulțumiri cu această ocazie și delicatelor voci feminine care le-au adresat întrebările "potrivite"...).
Vorbește cam mult *** asta care plângea după al cincilea gol marcat de danezii de la Silkeborg. Se crede vreun Zenga.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.