Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
BAI nesimtitule, cum poti da aceasta stire pe surse? sa dati faliment tot intactul nerusinatilor! Otelul a mai castigat un sustinator! FORTA OTELUL! udrea sa-ti moara copiii, parintii sa faci cancer idiootule daca tu ai alte surse decat cele de la timisoara! mori rapànosule!
Sursa GSP e porcuI de Iancu.
TAS (un tribunal) ii roaga pe cei de la LPF (care deja au dat o decizie ) sa le TRADUCA!!!! stirea bomba fasaita chiar asa nu mai aveti ce scrie????
Sursele Gazetei?????? ca de obicei sunt de ca ca o nu se va juca nici un meci...dar ce sa faca si ei pun presiune pe Otelul ca de Jabba e omul lor sare in apararea lui mitica cind este nevoie,la fel si cu sandu mai nou si lupescu e bun..orice numai sa punem labuta pe banii din CL...
Dan udrea e o mizerie, cine putea sa scoata aceasta stire?
nu este adevarat... nu lucreaza nimeni la TAS la ora asta si, TAS-ul judeca dupa documente si regulamente. TAS-ul nu anunta decizia decat dupa ce o publica, daca este falsa stirea Otelul trebuie sa va de in judecata!
Daca se stie decizia de ce nu au exprimat-o de astazi. Astea-s stiri inventate, nu prea cred ce scrie in aarticol. Dar, oricum daca se joaca, Forta Otelul!! Daca bat si ies pe primul loc isi mai spala din "pacatele" partidelor in care a fost avantajata.
Inca o gafa "a la Mitica"!
inseamna ca in momentu de fata timisoara si galati fac schimb de locuri in clasament.galatiul ramanand fara 3 puncte
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.