Alte știri din fotbal
„Blatistule” » Scandal în Giulești, înainte de Rapid - CFR Cluj: fanii l-au jignit pe fotbalist chiar de la încălzire
0
Dorinel Munteanu răsuflă ușurat și promite: „Voi construi aici o echipă puternică”
0
Dramatism fără margini în Unirea Slobozia - Hermannstadt! Cu un picior în Liga 2, au marcat în ultima secundă! Clasamentul
3
Înainte de aniversarea Stelei, dinamoviștii au vandalizat un mesaj din Ghencea: „10 mai > 7 mai”
0
Știri din fotbal internațional
Nicușor Dan, mesaj de laudă pentru Cristi Chivu după titlul cu Inter: „Poate să câştige cinci campionate în Italia, poate în Marea Britanie”
0
Decizia instanței în cazul care a uluit fotbalul: scenariul ireal cu 133 de meciuri rejucate!
0
Panică în Premier League! Debutantul lui Chelsea a primit oxigen pe teren după o accidentare horror
0
Facultatea terminată de „studentul” Cristi Chivu » Rectorul dezvăluie pentru GSP: „Știți ce mi-a spus maică-sa la un moment dat?”
2
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Avertismentul unui economist: Euro va ajunge la 5,5 lei dacă moțiunea trece ...
Libertatea
Paradoxul pensionării la 50 de ani în MAI: 61% din foștii angajați au ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Primele nave sub pavilion american au traversat strâmtoarea Ormuz sub ...
Libertatea
voinescu iordache duckadam categoria portari buni cernea gherasim tatarusanu categoria portari de nivel mediu
Se vede treaba ca atat gherasim cat si cernea(intentionat cu litere mici nu au priceput nimic din ani petrecuti in fotbal) doar nesimtirea e mare s-au gasit ei sa faca aprecieri inaintea unui joc important . Probabil numai nesimtirea ii caracterizeaza Sper ca baiatul asta (Ciprian) sa faca un meci fabulos si sa le dea la bot acestor colegi de breasla care n-au priceput nimic din fotbal ,ba unul mai e si antrenor pe la nationala de juniori .PENIBIL , bafta Cipriane si sunt alaturi de tine in special la greu
probabil se drogheaza... cu etnobotanice, oare?!
Puteam sa avem ,daca Mário Felgueiras ajuns in cele din urma la CFR era transferat ,insa ne-am multumit cu Stanca. Acelasi lucru a fost si in cazul Sougou ,fiind preferat Tatu..manager de tot rasu ,mai are si nesimtirea sa apara la tv cu comentarii penibile! Succes celor 2 echipe diseara !!!
A zis Cernea...., hai sa vina si Vatca sau cine mai stergea banca de rezerve pe la Steaua sa comenteze de portarul titular al Stelei si al Nationalei. Nu cred ca e in masuna Cernea sa-si de cu parerea., fiindca nu a realizat nimic, si sa nu amintit de Bernabeu, unde era privirea lui atunci..
io nu inteleg de cand e Gherasim portar "de legenda" :). Poate "de poveste" ;). Dar in rest, subscriu la ce au zis ambii. si de acord si cu sek si ce a zis despre Hamutovski
Privirea aia imi da impresia ca e fumat. Portar ca Hamutovski n-o sa mai vedem la Steaua. (sper ca am scris corect)
doua goluri din vina lui
Foarte pertinente ambele comentarii facute de Cernea si Gherasim....foarte multe puncte si meciuri s-a pierdut din cauza lui Tatarusanul care chiar ca uneori doarme in poarta.Loviturile libere ...tot ce este pe poarta este gol...doar sa nu-l lovesti...ezitant...indolent si fara chef de viata cand te uiti la el.
A vorbit marele portar Cernea Başinosu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.