Alte știri din fotbal
Neluțu Varga, pronostic super-optimist înainte de derby-ul FCSB - CFR Cluj: „Sper să-l văd pe lista marcatorilor”
0
FCSB - CFR Cluj, derby-ul rundei de pe locuri de play-out » Echipele probabile
0
Primul diagnostic după accidentarea lui Ștefan Baiaram » Cât ar urma să lipsească
0
Ilie Dumitrescu, despre mutarea iernii în Superligă: „Un transfer extraordinar”
1
Știri din fotbal internațional
Radu Drăgușin a fost introdus un singur minut în Burnley - Spurs, dar este sfătuit să rămână la Londra » Argumentul invocat de fostul internațional român
0
Fanii lui Liverpool s-au săturat de Van Dijk: „Cel mai supraevaluat jucător din toate timpurile” » The Sun: „Un dezastru ambulant”
0
Război total între fanii lui Villarreal și vedeta lui Real Madrid: „Calcă-l Calcă-l!”
0
Arne Slot s-a certat cu arbitrul! » Ce i-a reproșat
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
hm?? ....acum v-ati prins cati bani au militienii....din salariu,binenteles,NU SPAGA.
Terminati mai terminatilor cu stirile astea ca va faceti de ras. P.S Cei doi "spagasini" sunt suporteri ai lui dinamo . Asta am retinut din articol (legat de sport), vechile obiceiuri se uita greu. Daca vreti sa dati in dinu...cautati in arhivele securitatii si acolo o sa vedeti chestii urate de tot, nu prostii filamte cu panarame cu prieteni de-ai lui. Sa vedeti cati a dat in gat "procurorul", asa...."intelectual fin" cum e el.
Si totusi, ce legatura are asta cu sportul? Pana acum macar aveati bunul simti sa dati linkuri la Can-Can. Acum preluati voi stirile:)) Penibili.
ce stirea interesanta!!!m-ati disperat cu stirile astea!!!stiti voi sigur ca i-a zis patatu lu ala sa-i dea bani altui nenorocit al tarii asteia!!!nu mai da-ti stiri cu mafioti astia!!!sa se ocupa alte site-uri!!!
?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.